Wielkopolskie: Tragedia na prywatnej posesji! 2-letni chłopiec został zmiażdżony przez (…)!

Do przerażającego wypadku doszło w niedzielne południe na terenie prywatnej posesji w miejscowości Chrząstowo w województwie wielkopolskim. 2-letni chłopiec został zmiażdżony przez samochód, który manewrował na wjeździe do budynku. Kierowca nie zauważył maleńkiego dziecka i nie miał jakichkolwiek szans na reakcję.

Z ustaleń śledczych wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Feralnego dnia na terenie prywatnej posesji w Chrząstowie odbywało się spotkanie towarzyskie, na które zjechało się sporo gości. Pech chciał, że w pewnym momencie nieupilnowany 2-letni chłopiec znalazł się w nieodpowiednim miejscu. Wszystko na to wskazuje, że maluch wybiegł, bądź bawił się na podjeździe w pobliżu zaparkowanych aut czego nie zauważył kierowca, który cofał swój pojazd. Niestety doszło do strasznej tragedii, ponieważ samochód najechał na 2-latka.

 

 

ZOBACZ:Trwa batalia o prawo do opieki nad 4-letnią Ines! W pomoc dla dziewczynki i jej babci zaangażował się Zbigniew Ziobro!

 

 

 

Mimo natychmiastowej pomocy medycznej maluch zmarł na miejscu. Chwilę po tragedii na terenie posesji pojawiła się policja i śledczy, którzy badali skutki i okoliczności tragedii. Wszystko na to wskazuje, że dramatyczny wypadek to splot nieszczęść, ponieważ chłopiec znalazł się miejscu, w którym absolutnie nie powinien przebywać. Kierowca nie miał jakichkolwiek szans na zareagowanie, ponieważ po prostu nie zauważył maleńkiego dziecka.

REKLAMA
REKLAMA

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Jest PRZEŁOM w sprawie 4-letniej Ines! Zbigniew Ziobro złożył skargę nadzwyczajną do Sądu Najwyższego!

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto: pixabay.comKomentarze