Wielu współczuje Piotrowi Żyle. Poinformowano, że jego żona…

Piotr Żyła w miniony weekend odniósł ogromny sukces i zwyciężył na obiekcie mamucim w Bad Mitterndorf (Austria). Był to drugi triumf naszego skoczka w zawodowej karierze. Żyła stanął na najwyższym stopniu podium po dwóch latach od pierwszego sukcesu. Nie gorzej niż Piotrowi Żyle wiedzie się jego byłej żonie. Właśnie pojawiła się informacja, że Justyna Żyła dostała nowy program telewizyjny.

Informacja zelektryzowała internautów i jak się okazuje jest w stu procentach potwierdzona. Była żona Piotra Żyła poprowadzi program, w którym będzie szukała miłości! To druga szansa występu przed kamerami dla Justyny Żyły. Wcześniej żona utalentowanego skoczka z Wisły prowadziła show „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, który można było zobaczyć na antenie stacji Active Family. Emisja programu zakończyła się po jednym sezonie. Wielu fanów współczuje Piotrowi Żyle i obawia się, że jego była żona może wykorzystać nowy program do tego, by wyciągać tajemnice swojego byłego związku ze skoczkiem.

 

ZOBACZ:Justyna Żyła i Piotr Żyła znowu RAZEM?! Zdradziło ich TO zdjęcie!

 

O tym jak będzie naprawdę przekonamy się najpewniej jesienią. Nie zmienia to faktu, że Justyna Żyła w pełni wykorzystuje swoje 5 minut i realizuje się w tym co lubi. Nowy program celebrytki będzie emitowany na antenie stacji Active Family i pierwsze przecieki mówią, że będzie to format o charakterze randkowym! Zdaniem dziennikarzy magazynu „Flesz” Justyna Żyła będzie szukać nowej miłości, a może nawet i męża przed kamerami. O względy celebrytki będą walczyć kandydaci z całej Polski! Program pojawi się w tv jeszcze w tym roku.

 

 

 ZOBACZ TAKŻE:Justyna Żyła przyznaje, że BYŁA NA TERAPII MAŁŻEŃSKIEJ. Opowiedziała też o BYŁYM MĘŻU!

 

 

 

źródła: radiozet.pl, foto: youtube.com

 Komentarze