Wiemy jaki prezent dostał Zenek Martyniuk od Jacka Kurskiego! „Musiało to dużo kosztować”

Za nami już Wigilia, pierwszy dzień świąt. Wielu Polaków już dostało prezenty od swoich najbliższych. Również i Zenek Martyniuk dostał świąteczny prezent od Jacka Kurskiego.

 

Zenek Martyniuk to obok Izabeli Krzan i Norbiego czołowa twarz Telewizji Polskiej, zarządzanej przez Jacka Kurskiego. Od początku przejęcia władzy w TVP prezes Kurski postawił wszystko na jedną kartę. A było nią disco-polo z jego królem Zenkiem na czele. Nic więc dziwnego, że skoro jest okres świąteczny, no to musi być świąteczny prezent.

 

Dziś jest drugi dzień świąt. W Kościele katolickim wspomina się dziś pierwszego męczennika św. Szczepana. Choć do Sylwestra i występu Zenka pozostało pięć dni to prezes nie mógł się doczekać z prezentem dla swojego ulubieńca. Jaki to prezent otrzymała gwiazda muzyki disco-polo?

 

Jacek Kurski i jego Telewizja Polska zrobiła Zenkowi niezły prezent. Zorganizowali mu benefis z okazji 30-lecia kariery muzycznej. Koncert nagrywany przez TVP odbył się w sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej.

 

Na scenie nie zabrakło wielu wspomnień piosenkarza, anegdot z jego życia. Publiczność wypełniona niemal po brzegi usłyszała na nowo takie hity jak: „Los przekorny”, „Przez twe oczy zielone”, „Życie to są chwile”, „Kochana wierzę w miłość”. Wszyscy na sali bawi się cudownie przy głosie polskiego króla muzyki disco-polo. Artysta na miarę naszych czasów doczekał się takiego świątecznego prezentu. Ciekawe czy to właśnie był wymarzony prezent Zenka? Mamy nadzieję, że prezes spełnił jego skryte marzenie!

 

ZOBACZ: Zenon Martyniuk zaśpiewał WZRUSZAJĄCĄ kolędę! Wszyscy płakali [WIDEO]

 

Cały benefis Telewizja Polska wyemituje dziś o godzinie 20:10 na „Dwójce”. Druga część befenisu o 21:10. Mając na uwadze fakt, że „na prośbę widzów TVP” Sylwester w Zakopanem jest powtarzany niemal do marca, to wierzymy, że również będzie często przypominany widzom TVP ten benefis. A internauci piszą: „Musiało to wiele kosztować. Szkoda, że to wszystko z naszej kasy”, „Już wiem co będę robił 26.12!”, „Zamiast kolęd mam słuchać Zenka? Litości…”

 Komentarze