Wirus zaatakował Zenka Martyniuka! Fani nie mogli uwierzyć!

Smutek fanów Zenka Martyniuka. Wielu fanów było przerażonych.

 

 

Zenek Martyniuk zasmucił miliony fanów w całej Polsce. Na oficjalnym profilu Facebookowym zespołu Akcent artysta poinformował o tym, że walczy z ciężkim wirusem.

 

 

 

Zenek Martyniuk to legenda polskiej sceny muzycznej i niekwestionowany król disco polo. Artysta ma w kraju i za granicą miliony fanów, którzy uwielbiają jego piosenki. Ponadto płyty białostockiego zespołu Akcent sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Aktualnie to najlepiej sprzedające się krążki na polskim rynku.

 

 

 

 

Nic w tym dziwnego. Kto z nas wyobraża sobie np. wesele bez choć jednej piosenki Martyniuka? Niewielu. Niestety życie króla disco polo także potrafi zaskakiwać. Jak się okazało Zenek Martyniuk musiał walczyć z ciężką chorobą. Król disco polo walczył z…

 

 

Wirusem grypy, który uniemożliwił mu 3 lata temu występ w programie „Pytanie na Śniadanie”. Zenek miał wówczas mówić o akcji „Zakochani w Pomaganiu”. Wielu fanów w komentarzach życzyło wtedy szybkiego powrotu do zdrowia. Na szczęście dziś Zenek czuje się świetnie i może tylko uśmiechać się myśląc o tym, co działo się trzy lata temu.

 

CZYTAJ TEŻ : Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

„Chciałbym wszystkich pozdrowić walentynkowo i życzyć wszystkim w tym dniu dużo ciepła i słodkich chwil. Bardzo żałuję, że nie mogę was osobiście pozdrowić w jutrzejszym programie „Pytanie na śniadanie”, ale i mnie czasami dopadnie choroba” – mogliśmy przeczytać na Facebooku.

fot. YT

Komentarze