Wiśniewski przerwał występ I POWIEDZIAŁ TO PROSTO W TWARZ MARTYNIUKOWI!

Wiśniewski przerwał występ I POWIEDZIAŁ TO PROSTO W TWARZ MARTYNIUKOWI! Nie sądził, że król muzyki disco polo zareaguje w ten sposób!

Zenon Martyniuk to najpopularniejszy wokalista reprezentujący gatunek muzyki disco polo. Urodził się 23 czerwca 1969 roku w Gredelach. Ukończył IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku i Studium Ekonomiczne w Bielsku Podlaskim. Wspólnie z z Mariuszem Anikiejem pod koniec lat 90-tych założył zespół Akcent. Formacja odniosła ogromny sukces i wypromowała utwory, które do dziś cieszą się ogromną sympatią słuchaczy. Do najpopularniejszych kawałków możemy zaliczyć: „Życie to są chwile”, „Dziewczyna z klubu disco”, „Pragnienie miłości”, „Przez twe oczy zielone”, czy „Wierzę w miłość”. 

Wczoraj Telewizja Polska wyemitowała benefis Zenona Martyniuka. Artysta obchodził 30-lecie swojej pracy artystycznej. Koncert na cześć wokalisty odbył się 11 grudnia 2019 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Oprócz Martyniuka na scenie wystąpiły również inne gwiazdy, między innymi: Michał Wiśniewski, Francesco Napoli, Lombard, Wojciech Gąssowski, Top One oraz Izabella Trojanowska. 

W trakcie występu Michała Wiśniewskiego wydarzyło się coś niezwykłego. Wokalista przerwał śpiewanie i powiedział kilka słów wprost do Martyniuka. Wyznanie poruszyło nie tylko frontmana zespołu Akcent, ale również zgromadzonych gości. 

Michał wykonywał akurat utwór „Zawsze z Tobą chciałbym być”. W pewnym momencie przerwał występ i zwrócił się do Zenka:

– Proszę państwa, żeby być gościem na koncercie u Ciebie przyjacielu, to zaszczyt – wyznał Michał Wiśniewski.

Zdanie bardzo wzruszyło króla disco polo! Natychmiast odpowiedział:

– Dziękuje Michał, dziękuje z całego serca odpowiedział Zenek Martyniuk.

Źródło: TVP

Zdjęcia: Wikipedia

Zobacz też: Benefis Zenka MARTYNIUKA. Prezes TVP nie mógł się opanować na występie i ROBIŁ TOKomentarze