Wkurzona Agnieszka Włodarczyk sugeruje „radzę Wam po prostu odobserwować mój profil”. O co poszło?

Agnieszka Włodarczyk już jako 14-latka zadebiutowała na scenie w Teatrze Buffo, a w 1997 roku zagrała główną rolę w filmie „Sara”.

Jak jednak widać, pomimo dwudziestoparoletniej obecności w show biznesie Agnieszka Włodarczyk nadal żywo reaguje na uwagi i sugestie fanów.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Tak też było w bardzo drażliwym temacie wózka. A konkretnie dwóch wózków dla dziecka Agnieszki i Roberta Karasia.

Przeciętny Kowalski kupuje jeden wózek, bo pomijając kwestię kosztów, często zwyczajnie nie miałby gdzie postawić dwóch czy nawet trzech wózeczków.

Jednak Agnieszka Włodarczyk – zapewne w ramach współpracy reklamowej – z rozbrajającą szczerością wyjaśniła, dlaczego wózki dla maluszka są dwa:

 

Mój brak decyzyjności co do koloru spowodował, że nasze słoneczko będzie jeździło na zmianę czarnym i beżowym😜

 

Fanki aktorki rozpoczęły dyskusję na temat tego, który wózeczek jest ładniejszy. Dzieliły się swoimi doświadczeniami z użytkowania wózków tej właśnie marki.

 

Jednak kilka osób uznało, że dwa wózki dla jednego dziecka, to zbytek. Dlatego aktorka powinna się podzielić i jeden z wózeczków oddać osobie potrzebującej. Aktorka oburzyła się taką sugestią.

 

Z okazji Dnia Dziecka po raz kolejny otworzyłam oczy na to, jaka jest ludzka natura i jak ludzie reagują na to, że się komuś powiedzie, nawiążą współpracę, mają się całkiem dobrze, mają dobry humor… Ludzie też mają sto tysięcy rad dla nas i pomysłów na nasze życie. Jak masz dwa wózki, no to jeden musisz natychmiast oddać, bo przecież są bardziej potrzebujący, biedniejsi.

– mówiła na instastory.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Zasugerowała też, że zgodnie z tą logiką ktoś, kto ma dwa samochody, powinien się właśnie z nią podzielić. Zaapelowała też do osób, które dają jej „dobre rady”:

 

…apel do wszystkich malkontentów i doradzaczy i układaczy życia mego, radzę Wam po prostu odobserwować mój profil dlatego, że ja nawiązują współracę i będą ją nawiązywać tak często jak będzie to możliwe pod warunkiem, oczywiście że ro będą współprace fajne, uczciwe i płynące prosto z serca. I to Wam mogę obiecać.

 

Myślicie, że malkontenci się posłuchają, czy też dalej będą mówić Agnieszce, co ma robić?

 

>>>To z miłości do sąsiadów! Naga Żebrowska pokazała się w oknie!

 

 Komentarze