Włożyła jajka do mikrofalówki! KILKA MINUT PÓŹNIEJ MIAŁA CAŁĄ POPARZONĄ TWARZ…

Bethany Rosser przydarzyło się coś, co zapamięta do końca swojego życia. Pewnego dnia kobieta postanowiła przyrządzić na śniadanie gotowane jajka. Posłużyła się radą w Internecie i włożyła jajka do mikrofalówki, aby je podgrzać. Kiedy je wyjmowała, z całym impetem wybuchły jej w twarz.

Zgodnie z zaleceniami osób z Internetu, Bethany gotowała jaja w skorupkach przez sześć minut w urządzeniu o mocy 900 W.

Gdy zajrzałam do naczynia, żeby zobaczyć, czy jajka nadają się już do jedzenia, one z całą mocą wybuchły mi w twarz – napisała przerażona Bethany. 

Dziewczyna przyznaje, że był to najgorszy dzień w jej życiu. Tuż po wypadku trzęsła się i była naprawdę przerażona.

To było tak przerażające przeżycie, że nigdy tego nie zapomnę. Czułam, jak moja skóra się odrywa. Nigdy w życiu nie byłam tak przerażona – trzęsłam się i płakałam. Wypadek był bez wątpienia najgorszym dniem w moim życiu. Do tego dowiedziałam się, że nie tylko ja z mojego otoczenia w podobny sposób chciałam ugotować jajka. Jednak tylko mnie spotkało coś takiego. Jestem zła na siebie i na to, co przeczytałam w Internecie. Błagam, nie powtarzajcie mojego błędu – przekonywała w swoim apelu Bethany.

Źródło: Popularne.pl

Zobacz też: [VIDEO] Błąd lekarza spowodował, że została pogrzebana żywcem! Przez 11 dni walczyła o to, by wydostać się ze śmiertelnej pułapki!Komentarze