Wody odeszły jej na środku drogi! Co stało się z dzieckiem?

Kobieta w ciąży na środku drogi! Taka sytuacja jest skrajnie niebezpieczna i mogła skończyć się tragicznie. Na szczęście na pomoc ruszyli…

Policjanci drogówki znowu pomogli w sytuacji, w której liczy się każda sekunda. Po uzyskaniu informacji, że w aucie jest kobieta, która rodzi, od razu ruszyli na pomoc!

Zobacz także: Ruda z Red Lips nęci kroczem i piersiami! Jest ubrana tylko w…

W piątek około godziny 19.00 policjanci z Krosna Odrzańskiego dostali informację o potrąceniu pieszego, do którego miało dojść w okolicach mostu Elizy, na ulicy Bohaterów Wojska Polskiego.

– Do obsługi zdarzenia wyznaczeni zostali policjanci ruchu drogowego starszy sierżant Adam Zborowski oraz sierżant Grzegorz Nowak. Jak wynikało z dokonanych przez nich ustaleń, znajdujący się pod wpływem alkoholu mężczyzna, przechodząc pomiędzy oczekującymi na zmianę sygnalizacji świetlnej pojazdami, nagle wtargnął na jezdnię, wprost przed nadjeżdżający samochód – czytamy w relacji Policji.

Fot. Pixabay

Na miejscu pojawiło się pogotowie, które zabrało mężczyznę do szpitala. Nic mu się nie stało. Miał tylko otarcia naskórka. Zaistniała sytuacja spowodowała jednak, że zablokowano ruch.

Powstał korek, co okazało się bardzo trudne dla jednego z mężczyzn, który wtedy wiózł do szpitala ciężarną żonę. Odeszły jej już wody płodowe!

O pomoc w dostaniu się do szpitala poprosił jednego z obsługujących zdarzenie policjantów.

– Takie sytuacje wymagają szybkiej reakcji, gdyż liczy się każda minuta. Mundurowi po poinformowaniu dyżurnego jednostki o nietypowej interwencji, podjęli decyzję o pilotażu samochodu z ciężarną – podali mundurowi.

Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe. W ten sposób zapewnili przyszłym rodzicom bezpieczny i szybki dojazd do szpitala.

Kobieta na czas dotarła na miejsce, gdzie urodziła synka.

Zobacz także: Ciężarna Monika Mrozowska leży na stercie liści! O co chodzi?

Fot. Pixabay

Źródło: PolicjaKomentarze