kuba wojewódzki, wojewódzki, mieszkanie

Wojewódzki ściął się z żoną Boruca. Co za chamska riposta!

Kuba Wojewódzki jak wino i Krzysztof Ibisz – im starszy, tym lepszy. Teraz gwiazda TVN postanowiła na swoim Instagramie pochwalić się zdjęciem z czasów odległej młodości. Fotografia z czasów licealnych wzbudziła spore zainteresowanie, m.in. Sary Boruc, żony naszego słynnego bramkarza Artura Boruca. Wojewódzki zrównał ją z ziemią.

 

Wojewódzki uczęszczał w 1982 roku do Liceum im. Tadeusza Czackiego. Zdjęciem z tego okresu, które przy okazji ma chyba reklamować jego biografię, pochwalił się na Instagramie.

 

wojewódzki

Sara Boruc skomentowała zdjęcie krótko: „stylowo”. Kuba albo wziął sobie to za ostrą szyderę, albo miał zły dzień, bo odpisał jej bardzo dosadnie:

 

Artur też czasami zalicza dziwne szmaty

 

Ale ja komplementuje, a ty mi tu na męża najeżdżasz – broniła się Sara

 

ZOBACZ: Arek MILIK zapamięta to na długo! Kuba Wojewódzki UPOKORZYŁ go na antenie! Piłkarz w końcu nie wytrzymał: „Wyp…alaj!”

 

Internauci dość ostro zareagowali na komentarz Kuby. Zwracają uwagę na jego chamską dwuznaczność i że tak nie wypada choćby dlatego, że Sara Boruc jest aktualnie w ciąży. Może reakcja Wojewódzkiego była tak ostra, bo internauci wyśmiewali, że jest podobny do Trynkiewicza?

Komentarze