Wojewódzki przekazał radosną nowinę o RODZICIELSTWIE!

Wiadomo jest, że Wojewódzki słynie z nietuzinkowego poczucia humoru oraz swoistej prowokacji. Jednym słowem dziennikarz lubi, kiedy jest o nim głośno!

Jak brzmi noworoczne postanowienie Kuby Wojewódzkiego? W ostatnim czasie dziennikarz zamieścił na swoim Instagramie odważny i prowokujący wpis! Czy celebryta rzeczywiście myśli poważnie o…?

 

Z pewnością taka deklaracja może zbić z tropu nawet jego najwierniejszych fanów!

Przypomnijmy, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dziennikarz spędził na tropikalnej wyspie Barbados. Spędzanie świąt w najbardziej odległych zakątach świata wpisało się już na dobre w tradycję celebryty.

 

Tymczasem na Instagramie Wojewódzkiego możemy przeczytać następujący wpis:

 

„Postanowienia noworoczne. Wolność, miłość, wyobraźnia… Poza tym 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube .Dziękuję dobranoc” napisał Kuba Wojewódzki na swoim Instagramie.

 

 

Czy to oznacza, że gwiazdor pragnie zostać ojcem? Kuba Wojewódzki ma 57 lat i obecnie spotyka się się z 23-letnią Martą, która jest studentką medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Partnerka Kuby Wojewódzkiego oprócz medycyny interesuje się również modelingiem, a na swoim koncie ma już tytuł Miss Ziemi Łódzkiej oraz udział w finale konkursu Miss Polski.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Ogromna WPADKA na Sylwestrze TVP! Viki Gabor…

 

 

 

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:Instagram

Źródło filmu:Instagram

Komentarze