Wojewódzki zaproponował pracę znanemu dziennikarzowi. O co chodzi?

Gościem programu „Kuba Wojewódzki” był ostatnio Marek Niedźwiecki, legendarny dziennikarz radiowy, którzy przez wiele lat był związany z Trójką. Wojewódzki złożył mu na wizji propozycję pracy!

Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki po aferze z „Listą Przebojów”. Kuba Wojewódzki zaprosił go do współpracy z newonce.radio.

– Wszystkie stacje radiowe, do których gościnnie przychodzę, chciałyby, żebym u nich pracował – powiedział Niedźwiecki.

– W imieniu swoim i mojego kolegi Piotra Kędzierskiego zapraszamy cię do newonce.radio. Mówię poważnie – zaproponował Wojewódzki.

Czy znany dziennikarz przyjmie tę propozycję pracy? Czas pokaże.

Fot. TVN

Marek Niedźwiecki odszedł z Polskiego Radia po 35. latach pracy. Stało się to po tym, gdy unieważniono notowanie listy przebojów, w którym wygrała piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój”. Dyrekcja zarzuciła Niedźwieckiemu, że manipulował wynikami.

Marek Niedźwiecki jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy muzycznych w Polsce.

– Człowiek, którego głos już od pokoleń jest synonimem dobrej muzyki! Marek Niedźwiecki to jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Legendarny radiowiec, którego programy kształtowały gust muzyczny całych pokoleń, a odejście zakończyło historię pewnej kultowej stacji. To już jego kolejna wizyta w programie Kuby – informował TVN przed emisją odcinka.

Zobacz także: Ada Fijał chwali się piersiami. Co na to jej fani?

Fot. TVNKomentarze