Wojewódzki skomentował związek Anny Muchy. Oj, chyba żal mu d***ę ściska!

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli parą w latach 2003 – 2007.

Następnie od 2013 r. król TVN’u był w związku z Renatą Kaczoruk, ale para rozstała się w 2018 roku. Od tego czasu Wojewódzki co trochę pokazywał się z tą czy inną kobietą.

 

Na instagramie prowadzi także swoistą zabawę z fanami zamieszczając zdjęcia pań. Jednak nigdy nie widać ich twarzy – są to plecy, pośladki, stopy, nogi czy inne części ciała. W każdym razie zawsze jest to młoda i zgrabna kobieta. Internauci chętnie spekulują na temat tego, kto pojawił się na zdjęciu. Nie wiadomo jednak, czy są to faktycznie partnerki gwiazdora czy też tylko modelki, które pozują mu do takich zdjęć.

 

Polecamy: Krzysztof Ibisz i Kajra wzięli ŚLUB? Zobacz nagrania!

 

W ostatnim czasie wokół Wojewódzkiego była nieprzyjemna atmosfera w związku z filmem Sylwestra Latkowskiego pt. Nic się nie stało (cały film zobacz TUTAJ). Dokument miał prezentować proceder pedofilii i prostytucji prowadzony w sopockim lokalu Zatoka Sztuki. W filmie pojawiły się nazwiska gwiazd, między innymi Borysa Szyca, Natalii Siwiec czy Radosława Majdana. Wymieniony był także Wojewódzki, który Latkowskiemu wypomniał dawną sprawę – dziennikarz miał być rzekomo zamieszany w morderstwo (zobacz TUTAJ).

 

Teraz Kuba Wojewódzki w swoim felietonie na łamach Polityki skomentował nowy związek Anny Muchy:

 

Nowym partnerem Anny Muchy jest Jakub Wons, aktor, do niedawna partner aktorki Hanny Konarowskiej, która to z kolei dawno temu była partnerką byłego partnera Anny Muchy.

 

Gwiazdor zasugerował także, że jest to temat właśnie dla twórcy Nic się nie stało:

 

Do godnego sfilmowania tego fenomenu może podejść tylko Sylwester Latkowski.

 

I faktycznie król TVN’u ma trochę racji. W gwiazdorskim świecie dochodzi do różnych melanży i wymiany partnerów. Mimo wszystko jednak, mamy wrażenie, że trochę mu żal d… ściska za Muchą!

 

Zobacz też: Anna Mucha walczy z wiatrem. Nie udaje się zasłonić jej… (VIDEO)

 

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha – https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

na. podst. jastrzabpostKomentarze