WOKALISTA DISCO POLO WPADŁ W SZAŁ! „Co trzeba być za K…!”

WOKALISTA DISCO POLO WPADŁ W SZAŁ! „Co trzeba być za K*RWĄ!” Bartek z zespołu D-Bomb postanowił opublikować w sieci zrzut ekranu z pewną aukcją internetową.

 

 

 

 

Wokalista zespołu D-Bomb przestrzegł swoich fanów przed sprzedawcą, który wystawił na sprzedaż jego płytę. Ogłoszenie było umieszczone na słynnym portalu aukcyjnym. Bartek naprawdę się zdenerwował. Umieścił mocny wpis w mediach społecznościowych.

 

 

 

 

– Co trzeba być za k**ą, żeby dostać płytę za darmo w dobrej wierze i teraz zarabiać na niej na Allegro. Gdyby to byla aukcja Charytatywna to jak najbardziej ale nie tak. Nie polecam tego sprzedawcy i nie kupujcie, proszę – napisał lider zespołu DBomb, Bartek Padyasek!

Piosenkarz przyznał, że zrozumiałby cel tej aukcji, gdyby miała ona charakter charytatywny. Fani przyznali artyście rację. Zachowanie sprzedawcy uznali za perfidne i karygodne.

Ludzie są dziwni. Zamiast mieć frajdę z fajnej wyjątkowej płyty to takie numery wykręcają. Nie potrafią docenić pewnych rzeczy – przyznał Internauta.

Płyty promocyjne rozdawane są dla fanów którzy są na koncertach, Ci którzy nie byli na koncercie mają szansę wygrać je w konkursach. Takie płyty nie są na sprzedaż, ale jak widać… – dodał inny użytkownik sieci.

W pełni rozumiemy złość wokalisty, ale nazywanie kogoś „k*rwą” na oficjalnym fanpage’u zespołu wydaje nam się kompletnie nie na miejscu. A wy co sądzicie o zachowaniu wokalisty? 

 

Zobacz: Popularny ŻEL do powiększania PIERSI wycofany! Wiele kobiet zostało oszpeconych!

 

Komentarze