Woźniak-Starak długo MILCZAŁA! „Tak TRAKTOWAŁ ją naprawdę były MĄŻ”!

Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła prawdę. Wyszło na jaw jak była traktowana przez byłego męża!

 

 

Agnieszka Woźniak-Starak w zeszłym roku przeżyła prawdziwy dramat. W sierpniu zginął jej mąż – Piotr. Przypomnijmy – do zdarzeni doszło 17 sierpnia na jeziorze Kisajno. Producent Piotr Woźniak-Starak pływał wówczas łódzią motorową w towarzystwie tajemniczej 27-latki. Było już po północy, kiedy miliarder wykonując gwałtowny manewr wypadł wraz z towarzyszącą kobietą za burtę.

 

Dziewczyna przeżyła wypadek i bezpiecznie dopłynęła do brzegu. Niestety mąż Agnieszki Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia. Mężczyznę zraniła śruba łódki – producent zmarł na miejscu. Teraz jeden z portali ujawnił sekrety Agnieszki Woźniak-Starak. Według doniesień dziennikarka długo milczała na ten temat. Wyszło jednak na jaw jak naprawdę traktował ją były mąż. Prezenterka TVN wyznała…

w 2013 roku na łamach magazynu VIVA całą prawdę o małżeństwie z Adamem Badziakiem. Kulisy rozstania zdradziła także później na łamach portalu jastrzabpost. To właśnie po rozstaniu z Badziakiem Agnieszka związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

 

 

-Czasem bardziej krzywdzimy się, będąc ze sobą, niż wtedy, gdy podejmujemy decyzję o rozstaniu. Doszliśmy do wniosku, że lepiej się rozstać teraz, zanim będziemy mieli dziecko, żeby nie skazywać na cierpienie kogoś jeszcze. Poza tym posiadanie dzieci nie jest nadrzędnym celem w moim życiu, ale nigdy też nie mówiłam, że w ogóle nie chcę ich mieć. A jeśli już, kiedyś, to chciałabym, żeby moje dziecko było owocem miłości, a nie celem samym w sobie, projektem – mówiła Woźniak-Starak.

 

 

-Jak przyjdzie taki moment, że któreś z nas poczuje, że potrzebuje tego rozwodu, bo się z kimś związało na przykład, to tak, ale nam się całkiem dobrze żyło do tej pory – dodała.

fot. YouTubeKomentarze