Woźniak-Starak dochodzi do siebie na nartach. Wybrała się tam wraz z…

Agnieszka Woźniak-Starak z domu Szulim, to znana dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna. W przeszłości prowadziła magazyn show-biznesowy „Na językach”. 

 

 

Agnieszka Woźniak-Starak kilka miesięcy przeszła prawdziwe piekło. W wyniku nieszczęśliwego wypadku na łodzi, zginął jej ukochany mąż, producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Wypadek wydarzył się na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku.

W poszukiwania producenta filmowego zaangażowano straż, policję, a także specjalistyczne jednostki. W trakcie poszukiwań użyto sonarów oraz robota do prac podwodnych. Ciało Woźniaka-Staraka odnaleziono dopiero po pięciu dniach.

Żona Staraka dochodzi do siebie na nartach. 

Wdowa po Woźniaku-Staraku ukojenie po traumatycznych wydarzeniach znalazła w górach. Dziennikarka wybrała się tam kilka tygodni temu. Święta Bożego Narodzenia, a także Nowy Rok spędziła w gronie znajomych na Podhalu. W jednym z postów wyznała, że mogłaby zamieszkać tam na stałe. Prezenterka znalazła też swoją nową pasję, narciarstwo wysokogórskie. 

 

 

„W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać…” – wyznała w swoim poście Agnieszka Woźniak-Starak. 

Ostatnio prowadząca programu „Ameryka Express” zabrała w góry swoją dobrą przyjaciółkę, Kate Frydrych. Frydrych od wielu lat pracuje w branży kreatywnej, jest agentem gwiazd m.in. aktorki Magdaleny Boczarskiej. Agentka skomentowała za pośrednictwem mediów społecznościowych wyprawę w góry. Podziękowała przy tym Agnieszce. 

 

 

 

 

 

„Zabawna rzecz o życiu: nigdy nie wiesz z kim skończysz w górskim schronisku jedząc pierogi po pierwszych w życiu nartach w wieku 33 lat. Dziękuję Agnieszko. Jesteś cudowna” – wyznała na Instagramie Frydrych.

 

Zobacz: EKSHUMACJA?! Jest decyzja ws. grobu WOŹNIAKA-STARAKA

Zdjęcia, źródło: InstagramKomentarze