Woźniak-Starak wyznała szokującą prawdę! Tego nikt się nie spodziewał.

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała szokującą prawdę. Tego nie spodziewał się nikt.

Prezenterka TVN bardzo często słyszała od swojej mamy, że nie nadaje się na bycie dziennikarką. Woźniak-Starak wyznała, że swoją pierwszą pensję wydała na parę butów. Jak dodała nie jest dumna z tej decyzji.

„Wydałam na buty. Nie pochwalam tego dzisiaj, ale tak było. Zarobiłam je jako hostessa, miałam siedemnaście lat” – powiedziała dziennikarka TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak mówiła także na temat podwyżek. Jak wyznała nigdy nie poprosiła o podwyżkę, ponieważ ma trudności z negocjowaniem w swoim własnym imieniu.

„Nigdy nie robiłam tego sama, bo gdy się za to brałam, kończyło się porażką. Zgadzałam się na wszystko, nie potrafiłam o siebie zawalczyć. Natomiast z czasem nauczyłam się, że dobrze jest się otoczyć dobrymi negocjatorami” – powiedziała Annie Jurgaś dziennikarka.

Początki pracy w mediach nie były dla Agnieszki Woźniak-Starak najłatwiejsze. Jednak z biegiem czasu gwiazda TVN stała się profesjonalistką. Dziś to pewna siebie kobieta, która potrafi postawić na swoim i walczyć o realizację marzeń.Komentarze