Wpadka Mai Bohosiewicz w Dubaju. A miało być tak pięknie!

Maja Bohosiewicz to aktorka i celebrytka bardzo dbająca o swój wizerunek.

Co prawda od czasu do czasu prezentuje zdjęcia czy video, na których wygląda niezbyt korzystnie (pokazała na przykład fałdki na brzuchu), jednak są to celowe działania. Co innego jednak, gdy Maja Bohosiewicz przypadkowo zaliczy wpadkę.

 

I tak było tym razem! Aktorka z rodziną postanowiła wybrać się w podróż. Co prawda dopiero niedawno wrócili do Polski po kilkumiesięcznym pobycie w Hiszpanii, ale długo z kraju nie wytrzymali.

 

na lotnisku – https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

 

Na kolejny wyjazd wybrali Malediwy i Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcie z lotniska w Dubaju (prawdopodobnie tam się przesiadali). Miało być pięknie i stylowo, a cała rodzina miała tworzyć stylizacyjną całość. Panie – czyli Maja i Leonia ubrane na biało, panowie – czyli Tomasz i Zachary na czarno.

 

Celebrytka poległa jednak na szczegółach, co wypatrzyła „życzliwa” przyjaciółka Zofia Zborowska. Otóż Zofia zauważyła, że mały Zachary ma białe buty (zamiast czarnych) i napisała:

 

Nie wierze, że tak spartoliłaś tę fotke!!!! CZY JA MAM KUPIĆ ZACHAREMU CZARNE TRAMPKI żeby było meczi meczi? #albostaremubiałe #amogłobyćtakpięknie 😑

 

te buty! – https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

 

Inna osoba dopisała uwagę do Leonii:

nie chce się czepiac(no może trochę) ale Niunia też ma na moje oko szare🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️i cały misterny plan reż w pi**u🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤪🤪🤪🤪🤪❤️

 

I tak Maja zaliczyła wpadkę! A miało być tak pięknie!

 

Zobacz też: Małgorzata Socha ostrzega: uwaga, to oszustwo!Komentarze