ALE WPADKA Zrobił selfie w Białym Domu. Nie wiedział, że w tle widać…

Rabin Shmuley Boteach opublikował na Twitterze zdjęcia z Białego Domu, na których jest z prezydenckim doradcą Stephenem Bannonem. Za plecami mężczyzn widać tablicę, na której wypisane są strategiczne plany USA.

 

Jak podał telegraph.co.uk wśród wypisanych haseł znalazły się między innymi sprawy dotyczące imigrantów, polityki zdrowotnej czy podatków. Oprócz tego widać zapis o budowie muru na granicy z Meksykiem. To jeden z przedwyborczych postulatów Donalda Trumpa, najbardziej kontrowersyjny i najczęściej komentowany. Jest tam również informacja o konieczności zatrudnienia dodatkowych 5 tysięcy strażników granicznych.

 

Jak wynika z napisów na tablicy do innych planów USA należą: zawieszenie Syryjskiego Programu Uchodźców, stworzenie wsparcia dla ofiar nielegalnej imigracji, zawieszenie imigracji z terenów podatnych na terroryzm czy zniesienie i zastąpienie ustawy poprzedniego prezydenta USA o opiece zdrowotnej – Obamacare.

 

W kwestiach podatkowych napisy sugerują plan likwidacji podatku od nieruchomości czy obniżenie podatku dochodowego od osób prawnych do 15 proc.

 

 

Źródło: telegraph.co.uk/Twitter
kdKomentarze