WRACA kultowa „BrzydUla”. Wiemy, kiedy będzie emitowana!

5 października na antenę powróci kultowy serial „BrzydUla”. Nowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN7.

To ewidentnie najbardziej oczekiwany powrót telewizyjny dekady. Nowa „BrzydUla” będzie emitowana już od października.

W serialu wystąpią: Julia Kamińska (Ula), Filip Bobek (Marek), Małgorzata Socha (Violetta), Krzysztof Czeczot (Maciek), Łukasz Simlat (Adam), Piotr Rogucki (Sławo), Rafał Mohr (Miro), Marek Włodarczyk (Józef), Dorota Pomykała (Ala), Karol Pocheć (Artur), Dominika Kluźniak (Iza), Wacław Warchoł (Jasiek), Monika Fronczek (Ania), Magdalena Koleśnik (Nadia), Paulina Kondrak (Bożenka), Maciej Radel (Wojtek), Nel Kaczmarek (Beatka), Łukasz Garlicki (Sebastian), Maja Hirsch (Paulina), Mariusz Zaniewski (Alex), Katarzyna Maria Zielińska-Jaworska (Ela), Marcin Rogacewicz (Kacper), Maria Maj (matka Maćka), Katarzyna Żak (Lucyna), Bui Ngoc Hai Nam (pan Hu), Daniel Kasprowicz (Daniel), Michał Gadomski (Władek) i inni.

Od wielkiego finału poprzedniej serii minęło aż 10 lat. Życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej Uli Cieplak, ktróa poświęca się teraz karierz żony i matki.

– Choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… – informuje TVN7.

Z kolei Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Pewnego dnia los przecina drogi Marka i dawnej sekretarki, Violetty Kubasińskiej. W wyniku różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy do F&D na pół etatu.

Małgorzata Socha

Kontynuacja „BrzydUli” oto autorski pomysł Piotra Jaska i jego zespołu. Producentkami serialu są: ze strony TVN – Karolina Izert  i Monika Gosk, a ze strony FremantleMedia Polska – Grażyna Kozłowska.

„BrzydUla” będzie emitowana w TVN7 już od 5 października od poniedziałku do piątku o 20:00, a także w Playerze – prapremiery od piątku 2 października – oraz w TVN – w blokach powtórkowych w sobotę i niedzielę od 10 października.

Zobacz także: Zakochana Racewicz filozofuje w parku. Niełatwo jej dogodzić!

Fot. TVN7Komentarze