Wrocław: Kilka dni temu trafił za kratki! Znany gangster powiesił się w celi!

Do tragicznego zdarzenia doszło we wrocławskim areszcie. W jednej z więziennych cel w nocy z środy na czwartek życie odebrał sobie znany gangster, Dariusz G. pseudonim „Łoli”. Mężczyzna znajdował się w nim zaledwie od kilku dni.

Dariusz G. to były żołnierz Legii Cudzoziemskiej. Według informacji wrocławskich dziennikarzy mężczyzna znajdował się w dwuosobowej celi aresztu śledczego. Nie jest jasne czy przebywał w niej sam. Jeszcze o 22 celę, którą zajmował „Łoli” sprawdzał strażnik więzienny przeprowadzający obchód. Dopiero o północy zaalarmowano, że doszło do tragedii. Wiadomo już, że mężczyzna powiesił się na pętli wykonanej z koca. Mimo natychmiastowej pomocy jaką udzielono osadzonemu jego życia nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon Dariusza G. 

 

 

ZOBACZ:Olecko: Tragedia na kąpielisku. Nastolatka weszła do wody i ślad po niej zaginął!

 

 

Z ustaleń śledczych wynika, że to czwarta w ciągu ostatnich czterech miesięcy śmierć we wspomnianym areszcie. Dariusz G., który targnął się tam na swoje życie w przeszłości był żołnierzem Legii Cudzoziemskiej. Mężczyzna był karany min. za rozprowadzanie i handel narkotykami, a także zabójstwo. Do wrocławskiego aresztu trafił zaledwie kilka dni przed swoją samobójczą śmiercią. Postawiono mu zarzut udziału w grupie przestępczej i oskarżono o przestępstwa podatkowe.

ZOBACZ TAKŻE:14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”!

 

 

źródła: wroclaw.wp.pl, foto: pixabay.comKomentarze