Wróżby to prawda czy fałsz?! Dziennikarz ujawnia FAKTY!

Rafał Gębura prowadzi kanał na YouTube zatytułowany „7 metrów pod ziemią”. W jednym z odcinków kontrowersyjnego talk show rozmawia z wróżką Raissą. Ujawnia czy wróżby są ściemą, czy prawdą.

Prawda czy fałsz?

Wróżka Raissa zaproszona przez Rafała Gębura ujawniła, że na brak pracy nie narzeka. Ludzie łakną wróżb, a do niej ustawiają się kolejki chętnych. Niestety w tej branży nie brakuje oszustów. Zaproszona wróżka pomaga w pracy adwokatom i lekarzom, którzy cenią sobie jej przepowiednie, a przecież są ludźmi nauki. Wróżka nie ma pojęcia skąd u niej taka moc. W rozmowie z Rafałem Gęburą powiedziała:

To jest diabelska moc czy co? Czy ja jestem jakimś kosmitą?

14 lat wróżenia

Kobieta zdradziła, że wróży już od 14 lat. Zaczęła jako nastolatka. Wychowała się w klimacie wróżb, bo jej matka razem z przyjaciółkami sobie często wróżyły. Jako młoda dziewczyna z wróżenia się śmiała, jednak z czasem wciągnęła się w świat wróżb. Skończyła studia a została wróżką. Do wróżenia młodą dziewczynę namówiły koleżanki, które chciały rozwiązać różne problemy i poznać swoją przyszłość. Wszystkie wróżby sprawdziły się. Dziewczyna na początku nie wierzyła, że jej wróżby „z głowy” sprawdziły się. Coraz więcej osób chciało, żeby im przepowiadała przyszłość.

Technika wróżenia

Wróżka Raissa podczas spotkania stara się nie patrzeć na daną osobę. Dlatego lubi wróżenie online. Nie wie wtedy czy ktoś nosi obrączkę, czy jest smutny, czy radosny. Wróżka o nic nie pyta. Pytania zadają klienci. Ludzi najbardziej interesują wróżby miłosne. Wróżka sprawdza czy wybranek lub wybranka mają uczciwe zamiary wobec jej klienta. Wróżka wskazuje drogę, jaką warto wybrać, by być szczęśliwym. Jednak karty to nie wyrocznia, a wskazówka. Jednocześnie wróżka przestrzega przed wróżkami, które o wszystko wypytują, zbierają informacje, pytają o szczegóły z życia. Twierdzi, że taka metoda nie jest wróżeniem, a zwykłą ściemą.

Tu obejrzysz cały wywiad: Czy WRÓŻENIE to ŚCIEMA? – 7 metrów pod ziemią – YouTube

Źródło: YT/7 metrów pod ziemią

Zdjęcie: PexelsKomentarze