Wściekł się, bo zatańczyła z innym! Zazdrosny chłopak nie miał dla niej litości!

Wściekł się, bo zatańczyła z innym! Zazdrosny chłopak nie miał dla niej litości!

Nie ma słów aby opisać zbrodnię jakiej dokonał Keith Rizzo. Młody mężczyzna wściekł się na swoją dziewczynę Neomi Smith, że podczas imprezy, jaka odbyła się w czerwcu 2019 roku zatańczyła z innym. Zazdrosny chłopak nie miał dla niej litości.

Para mieszkała razem w szkockim mieście Brechin. Niestety od jakiegoś czasu między Naomi, a Keithem nie było najlepiej. Często się ze sobą kłócili i o wszystko robili sobie wyrzuty. 23-latka miała serdecznie dość swojego chłopaka i postanowiła zakończyć toksyczny związek. Brytyjka bała się o swoje życie, ponieważ Keith był wobec niej coraz bardziej agresywny i często wpadał w złość. Zazdrosny chłopak bił ją, dusił i groził, że w końcu zabije. Później przepraszał i błagał, by dała mu kolejną szansę. Neomi uległa co okazało się koszmarnym błędem.

ZOBACZ:Emeryt nie mógł dłużej wytrzymać kwarantanny. Zabił żonę, a później (…)!

 

 

W ramach przeprosin 23-letni rolnik, Keith Rizzo zaprosił dziewczynę do lokalnego baru na potańcówkę. Feralnego czerwcowego wieczoru młoda kobieta postanowiła zatańczyć z kolegą chłopaka. Kiedy pijany Keith zobaczył, że Neomi tańczy z innym wpadł w szał i przewrócił stolik przy, którym siedzieli. 23-latek siłą ściągnął dziewczynę z parkietu i oboje wyszli z baru. Później rozegrał się dramat. Mimo, że Neomi uciekła pijanemu Keithowi i zamknęła się w mieszkaniu mężczyzna włamał się przez okno. Chłopak rzucił się na swoją dziewczynę i zaczął okładać pięściami. Później wyciągnął nożem, którym zadał jej 30 ciosów. 23-latka nie przeżyła ataku i mimo szybkiej reakcji sąsiada, który słyszał awanturę jej życia nie udało się uratować. Młody rolnik został skazany na dożywocie.

REKLAMA
REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE:MIAŁA KORONAWIRUSA! Opisała, CO DZIAŁO SIĘ z jej ciałem

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: youtube.comKomentarze