Wściekła Joanna Moro wyprasza internautki „Wynocha z mego profilu !!!”

Joanna Moro to osoba z pozytywnym podejściem do życia. Wczoraj jednak puściły jej nerwy.

Gwiazda seriali takich jak „Anna German”, „Barwy Szczęścia” czy „Blondynka” chętnie pokazuje swoje ciało. Joanna Moro nie obawia się nagości, a wręcz lubuje się w „naturalności”. Pozuje nago na tle przyrody czy kąpie się nago w rzece [zobacz tutaj].

 

 

Najnowsze zdjęcia gwiazdy pochodzą z wyścigów na Torze Modlin. Widzimy na nich Joannę jako zawodniczkę, ale na jednej z fotografii aktorka karmi piersią swoją najmłodszą córkę Ewę.

Część internautek uznało, że Joanna Moro mogła sobie darować to zdjęcie. Pisały:

 

agata_0000: Musisz zawsze tego cycka pokazać.. 😁 podnieca cię to?

 

zaczarowana3299: Czy Pani nie czuje się skrępowana wrzucając ciągle tego ,,cyca” na insta???Jezu zero prywatności!!Takie słabe to!!Serio🤨👎

 

 

Te wpisy rozwścieczyły aktorkę i Joanna wygoniła internautki ze swojego profilu:

 

przepraszam bardzo ale nie życzę sobie takich głupich żenujących komentarzy !!!! To jest Wasze dno , do którego nie chce się zniżać . Przepraszam , ale takie panie myśle , nie rozumieją w inny sposób ! Wynocha z mego profilu !!! U mnie nie ma miejsca na tego typu absurdalne , obrażające komentarze i hejt !!!

 

Jak sądzicie, kto ma rację? Joanna Moro pokazująca swoje życie, czy też obserwatorki, które uważają, że powinna choćby trochę chronić swoją prywatność?

 

https://www.instagram.com/joannamoro.official/


Komentarze