Wskazano winnego ŚMIERCI Woźniaka-Staraka! To…

Wskazano winnego śmierci Piotra Woźniaka-Staraka! Kurtyna milczenia opadła.

Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską! 18 sierpnia na jeziorze Kisajno zaginął producent Piotr Woźniak-Starak. Pasierb jednego z najbogatszych Polaków nocą pływał łodzią motorową po akwenie wodnym. Po kilku dniach poszukiwań został on odnaleziony martwy.Teraz kilka miesięcy po tragedii prokuratura przekazuje ostateczne informacje.

Przypomnijmy – Piotr Woźniak-Starak zaginął nocą 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Miliarder pływał motorówką wraz z tajemniczą 27-latką. Tymczasem jego żona – Agnieszka Woźniak-Starak była w drodze do Warszawy. Dziennikarka TVN przyznała wtedy, że musiała wyjechać ze względu na sprawy służbowe. Prokuratura przekazała ostateczne informacje ws. śmierci producenta. Jak się okazało winnym jego zgonu jest …

on sam. Według śledczych, to Piotr Woźniak-Starak doprowadził do dramatu. Miliarder był pod wpływem alkoholu. Ponadto wykonywał gwałtowne manewry. Po jednym z nich wypadł z łódki wraz z towarzyszącą 27-latką. Kobieta bezpiecznie dopłynęła do brzegu. Niestety producent raniony śrubą łodzi zginął na miejscu.

– Jak wynika z ustaleń śledztwa, w nocy 17/18 sierpnia 2019r. znajdujący się w stanie nietrzeźwości Piotr W.-S. (1,7 promila alkoholu etylowego we krwi, oraz 2,4 promila alkoholu etylowego w moczu) prowadził na jeziorach Kisajno, Niegocin i Boczne łódź motorową, a następnie około godziny trzeciej nad ranem, naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu wodnym, wykonując manewr gwałtownego skrętu łodzi z jednoczesnym przyspieszeniem, w wyniku czego pasażerka łodzi wypadła za burtę – powiedział prokurator Krzysztof Stodolny.

fot. Instagram

Komentarze