chłopcy

Wspaniały gest gwiazdy i jego drużyny. Ocaleni chłopcy odbyli galaktyczny trening [WIDEO]

Chłopcy ocaleni w lipcu z jaskini w Tajlandii zostali zaproszeni przez klub Los Angeles Galaxy. Na treningu nie zabrakło największych gwiazd klubu z ”miasta aniołów”.

Cały świat śledził akcję ratunkową dwunastu chłopców i ich trenera, która miała miejsce w lipcu tego roku. Od tamtej pory ocaleni z jaskini chłopcy regularnie zapraszani są na różnego rodzaju eventy. Tym razem mieli okazję wziąć udział w treningu drużyny piłkarskiej z Los Angeles. Młodzi piłkarze z Tajlandii mieli okazję poznać takie gwiazdy jak Zlatan Ibrahimovic czy Ashley Cole.

 

 

W miniony poniedziałek chłopcy wystąpili w programie Ellen DeGeneres. Pojawił się tam także Ibrahimovic. W ten sposób zaaranżowano udział dzieci w treningu  drużyny LA Galaxy, który miał miejsce w piątek  na bocznym boisku. Do sieci trafiło nagranie z treningu, widać na nim, że uśmiech towarzyszył zarówno młodym piłkarzom jak i ich starszym idolom. Nie brakowało również wspólnych zdjęć. Ponadto już na początku treningu miłą atmosferę wprowadził sam Zlatan, który przedstawił się młodym piłkarzom jak trener i szef, czym rozbawił wszystkich obecnych.

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/lagalaxy/videos/253906028591282/

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ:Sum summa summarum ważył ponad 100 kilogramów. Niesamowity okaz z Zalewu Rybnickiego [FOTO]

 

 

 

 

 

foto twitter / źródło straitstimes.com / sportowefakty.wp.plKomentarze