Wspaniały gest piosenkarki PINK! Przekazała pół miliona dolarów na…

Pink, pół miliona dolarów, darowizna

Wspaniały gest piosenkarki PINK! Artystka przekazała pół miliona dolarów na walkę z pożarami w Australii. O jej szlachetności rozpisują się media na całym świecie.

Pink – młodość. 

Występująca pod pseudonimem artystycznym Pink to właściwie Alecia Beth Moore – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, aktorka, ale również producentka muzyczna.

Jest autorką muzyki pop-rock, choć na początku swojej kariery muzycznej tworzyła muzykę gatunku R&B. Pink przyszła na świat 8 września 1979 roku w Doylestown, w Pensylwanii. Od najmłodszych lat Alecia była wierną fanką Madonny. To ona rozpaliła w niej pragnienie bycia gwiazdą. 

Sprawdź też: Księżna Meghan i książę Harry podjęli SZOKUJĄCĄ decyzję! To KONIEC…

Pink przekazała ogromną sumę pieniędzy na walkę z pożarami w Australii. 

Najnowsze doniesienia sugerują, że w pożarach w Australii zginęło ponad miliard zwierząt. Australijczycy każdego dnia publikują za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcia poparzonych koali, spalonych kangurów, a także wszechobecną pożogę. Apelują o pomoc i proszą o wsparcie inne kraje. Specjaliści nie mają wątpliwości, że w pożarach mogło zginąć nawet 25 tysięcy koali!

W związku z tragicznymi wydarzeniami, które mają miejsce w Australii, Pink postanowiła przekazać pół miliona dolarów na walkę z panującym żywiołem. Gwiazda udowodniła, że oprócz ogromnego talentu posiada również ogromne serce.

Jestem całkowicie zdruzgotana, obserwując to, co dzieje się teraz w Australii(…) Przekazuję darowiznę w wysokości 500 000 dolarów dla lokalnych straży pożarnych, które tak ciężko walczą z pożarami. Całym sercem jestem z rodziną i przyjaciółmi z Australii – czytamy w Instagramowym wpisie Pink.

Źródło: Instagram

Zobacz również: DRAMAT DODY! Lekarze już nie mają złudzeń

Zdjęcie: Youtube

 

 

 Komentarze