Wspiął się na trzecie piętro i zgwałcił kobietę śpiącą przy otwartym oknie. Koszmar w Garwolinie

Wspiął się na trzecie piętro i zgwałcił kobietę śpiącą przy otwartym oknie. Koszmar w Garwolinie

Ten brutalny atak pokazuje, że nigdzie nie możemy czuć się bezpiecznie. Złoczyńca chcąc dokonać przestępstwa jest w stanie pokonać naprawdę wiele przeszkód. Ten gwałciciel wspiął się na trzecie piętro i wszedł przez otwarte okno do mieszkania swojej ofiary. 

Do zdarzenia doszło 8 września w Garwolinie. Jednak dopiero teraz poznajemy więcej szczegółów tego zdarzenia. Wczesnym rankiem około 30-letni mężczyzna wdrapał się na trzecie piętro i sterroryzował kobietę śpiącą w swoim mieszkaniu.

 

ZOBACZ TEŻ: Gdy poszedł obudzić syna spostrzegł, że potężny pająk siedzi obok jego głowy. To co zrobił zadziwiło wszystkich

 

Jego ofiara, również około trzydziestoletnia została następnie zgwałcona. Policja nie ujawnia miejsca, gdzie doszło do ataku, ani żadnych innych szczegółów, które mogłyby pomóc w zidentyfikowaniu ofiary.

 

Po kilku godzinach policjanci znaleźli gwałciciela. Był pod wpływem alkoholu. Nie wiadomo jednak czy był pijany również w czasie ataku na kobietę. Co bulwersujące w tej sprawie, prokuratura nie zastosowała wobec niego tymczasowego aresztu, ani nawet dozoru policyjnego! Mężczyzna przebywa na wolności.

 

Ta decyzja rodzi pewne wątpliwości, co do całej sprawy i jej przebiegu. Niestety jednak, ze względu na zasłonę milczenia wokół niej, nie możemy poznać motywacji kierujących śledczymi.Komentarze