Wstrząsająca relacja ofiary. Dziadek-pedofil „wkładał rękę pod sukienkę”, dotykał i…

PRZECZYTAJ WSTRZĄSAJĄCĄ RELACJĘ OFIARY! Boże Narodzenie kojarzy nam się zwykle bardzo pozytywnie. To okres, w którym spędzamy czas z najbliższymi i cieszymy się ogniskiem rodzinnego ciepła. Ta kobieta nie ma ze świętami najlepszych wspomnień. 

Postanowiła wyjawić historię z czasów dzieciństwa, by ostrzec innych rodziców przed niebezpieczeństwami, które czyhają na ich dzieci. 

Wigilia. Wieczorem siadamy do stołu. Dziadek obok mnie. Jest w niebezpiecznej odległości. Czuję jego rękę na moim udzie. Nie wytrzymuję. Krzyczę żeby przestał i ma się odsunąć. Wszyscy się na mnie patrzą. Mama bierze mnie za rękę i wyprowadza z kuchni. Krzyczy na mnie, że nie dostanę prezentu. Miała rację. Idę na górę i leżę na moim materacu- tak swoją opowieść rozpoczyna ofiara molestowania seksualnego.

Gdy dziewczynka siedziała w samotności, zjawił się „on”… dziadek-pedofil. Mężczyzna po raz kolejny próbuje dobrać się do bezbronnego dziecka.

Przychodzi znowu on. Szepcze, że mam nie krzyczeć, bo nikt mi nie uwierzy, mówi że wynagrodzi mi to, że nie dostałam prezentu. Wkłada rękę w pod moją sukienkę. Dotyka. Całuje mnie w policzek, wychodzi.

Mimo, że od wydarzeń minęło 20 lat, dziewczyna nadal nie uporała się z duchami przeszłości. Tę historię wspomina z przerażeniem. Przyznaje, że nigdy nie powiedziała o swoim doświadczeniu dorosłym, ponieważ jest pewna, że jej relacja zostałaby poddana wątpliwościom ze strony dorosłych.

Nigdy nie powiedziałam nikomu o tym, bo nikt by mi nie uwierzył. Minęło od tego zdarzenia 20 lat. Przypomniałam sobie, bo dziś jest rocznica jego śmierci. Poszłam na cmentarz, bo rodzice kazali. Jego tu nie ma. Wspomnienia nigdy nie znikną. Smutne. Nie chce żeby ktoś się o tym dowiedział.

Prosi innych rodziców, by obserwowali swoje dzieci oraz innych dorosłych, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czai się zagrożenie.

Rodzice. Bądźcie czujni, bo waszym dzieciom może dziać się krzywda nawet gdy jesteście blisko nich.

Źródło: Facebook

Zobacz również: Ten aktor ma za sobą DWIE PRÓBY SAMOBÓJCZE! Jako dziecko padł ofiarą pedofila

Zdjęcie: PixabayKomentarze