WSTRZĄSAJĄCE sceny w samolocie lecącym z Ibizy do Bergamo! Jest nagranie wideo!

Jedna z podróżnych stanowczo odmówiła założenia maseczki podczas lotu. Obsługa samolotu musiała interweniować wobec nieposłusznej kobiety. Niestety to wywołało wściekłość pasażerki, która zaczęła pluć na innych podróżnych. Zobacz film z tego incydentu!

Obostrzenia podczas lotu

W związku z pandemią koronawirusa podróżni muszą dostosować się do aktualnych obostrzeń epidemiologicznych. Jednym z nich jest nakaz zasłaniania ust i nosa na pokładzie samolotu. Z reguły te wymogi nie wzbudzają kontrowersji, a podróżni sę już przyzwyczajeni do narzucanych im wymogów. Jednak niektórzy buntują się przeciw obowiązującym nakazom.

Awantura na pokładzie

Do skandalicznych scen doszło podczas lotu z Ibizy do włoskiego Bergamo. Jedna z pasażerk została poproszona o zasłonięcie ust i nosa. Kobieta nie chciała założyć maseczki. Stawiała opór i awanturowała się. Na nic zdały się prośby i przekonywania stewarda o założenie maseczki. Tę kobieta miała pod brodą, ale nie nie chciała założyć jej prawidłowo. W końcu podróżna zaczęła atakować innych pasażerów. Ciągnęła za włosy i była wyraźnie pobudzona.

screen YouTube

Plucie i kopanie

Kobieta pluła i kopała innych pasażerów. Mimo przytrzymywania jej przez obsługą była agresywna. Sytuacja zakończyła się bójką na pokładzie samolotu linii Ryanair. Jednak nieposłuszną pasażerkę szybko wyprowadzono z samolotu, który wciąż oczekiwał na swój start. nie wiadomo czy wobec agresorki wyciągnięto jakiekolwiek konsekwencje dyscyplinarne. Linie lotnicze Ryanair wymagają od podróżnych zakładania maseczki podczas odbywanego lotu. Można jej jedynie zdjąć, gdy jemy lub pijemy. Zdarzenie z pokładu samolotu zostało zarejestrowane przez jednego z podróżnych i szybko trafiło do sieci. Zobaczcie co się działo!

Donna sclera in volo – Litigio sull’aereo RYANAIR – YouTube

 

Źródło: YouTube, RadioZet

Zdjęcia: Pexels

Video: YouTube/SpentyKel

Komentarze