WSTRZĄSAJĄCE słowa Dody! NAPISAŁA list do CÓRKI!

Doda napisała wstrząsający list do córki! Internauci są w ostrym szoku! Co się stało?

Piosenkarka lubi szokować. Tym razem jednak nie to było jej celem. Chodziło o ważną społecznie rzecz. Doda postanowiła zabrać głos w sprawie młodzieży. W tym celu stworzyła list do „córki”.

Co dokładnie napisała?

Do mojej córki, której nigdy nie będę mieć, bo nie chcę mieć dzieci.

Serial „Euforia”. To taka smutna wiwisekcja przestymulowanego pokolenia w USA. Młodzież CODZIENNIE zażywająca Psychotropy, Narkotyki, alkohol od najmłodszych lat. Uzależniona od porno i social mediów, wymieniająca się hpv jak cukierkami. Przesunięta granica wstydu, moralności, godności i szacunku do samych siebie. Gdyby jakimś cudem moim polskim fankom umknęły moje wywiady, w których od 20 lat do znudzenia powtarzam, na jakich zasadach żyję, to zwracam się zatem również TERAZ do mojej młodej obserwatorki; nie daj się zwieść moim seksownym strojom i odważnym gestom na scenie, niech Cię nie zmyli mój wyzwolony i kontrowersyjny wizerunek estradowy. Czasem erotyka to mój show, a czasem długa suknia z orkiestrą w tle. Schodząc ze sceny nie zobaczysz tej samej Dody. To moja artystyczna forma wyrażania siebie i emocji z muzyki, ulubiona prowokacja – stwierdziła.

Dalsza część oświadczenia jest jeszcze bardziej szokująca. Piosenkarka wyjaśnia młodym ludziom, jak powinni się zachowywać. Uświadamia ich, w którym kierunku powinni podążać.

– Droczę się z widzem, robię to pod kontrolą zarówno mojego umysłu i woli. Przede wszystkim to ja się tym bawię, a nie inni bawią się mną. Pamiętaj, że Ty RÓWNIEŻ nie jesteś zabawką. Umiem wybrać między tym, co mnie niszczy, a tym co rozwija, a moje zasady są takie same Od dziecka. Moje życie prywatne to pogoń za prawdziwą i bezinteresowną miłością. Kocham zbliżenia, ale o tym jak BARDZO przekonać się mogli tylko nieliczni. Miałam mniej partnerów w całym swoim życiu niż jedna z głównych bohaterek tego serialu przez miesiąc. Żałosne? Nie dla mnie. To mnie wartościuje. W moich oczach pozycjonują mnie moje talenty, ciężka praca, akcje charytatywne, osiągnięte cele na moich zasadach, dlatego nie przejmuje się co myślą o mnie inni – napisała.

Później Doda zwraca się wprost do swojej nieistniejącej córki.

– Życzę Ci byś mogła również wyrażać się na TWOICH zasadach. Zbliżenie jest fajne, ale czy kiedykolwiek pieprzyłaś system? Tak, ten co ci karze obsesyjnie zbierać lajki pod zdjęciem, być najbardziej popularną w sieci, mega wyuzdaną dla chłopców, z utraconym dziewictwem, żeby popisać się przed innymi, z amfetaminą i Molly zamiast śniadania, wyzywająca rodziców i wznosząca koleżanki pod niebiosa? Większość z nich za parę lat nawet nie będzie cię pamiętać. Korzystaj z życia! Szalej mała ale dbaj o siebie, kochaj siebie i szanuj. NIE DAJ SIĘ. Zaufaj mi, Da Ci to prawdziwą euforię! – stwierdziła.

Co na to internauci?

Nasze pokolenie urodziło się z kręgosłupem moralnym. Rozwalamy system, Moja Droga. Nikt już nie wie co jest prawdą, a co nie. Bywa!

To jedno zdanie mogłoby być na plakatach w całej Polsce. Daje do myślenia, dzięki 🙌 Oby jak najwięcej osób przeczytało cały post.

Takie słowa spod ręki osoby publicznej są potrzebne! Jedyne co można napisać to brawo! 🙌👏

Brawo!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska w SZOKUJĄCEJ odsłonie! Fani ONIEMIELI!

Doda znowu zaskoczyła fanów. Jest mistrzynią w przyciąganiu uwagi!

Fot. InstagramKomentarze