Wstrząsające słowa zrozpaczonej żony! Ze łzami w oczach błaga ludzi o TO!

Catherine Brown w życiu nie podejrzewała, że jej zdrowy i wysportowany mąż zachoruje na koronawirusa. 38-latek przebywa obecnie w szpitalu, ponieważ cierpi na poważne problemy z oddychaniem. Kobieta opublikowała w mediach społecznościowych wstrząsający film, na którym ze łzami w oczach apeluje do ludzi o zachowanie zdrowego rozsądku.

Problemy mężczyzny, który pełni stanowisko kierownika magazynu jednego ze sklepów w Buckinghamshire w Wielkiej Brytanii zaczęły się ponad dwa tygodnie temu. Damion, który od 12 dni przebywa w izolatce skarżył się na problemy z oddychaniem. Niestety badania potwierdziły najgorsze, mężczyzna cierpi na koronawirusa. O przypadku męża opowiedziała jego żona. Catherine Brown opublikowała na swoim Facebooku emocjonalny apel, w którym błaga, by ludzie nie bagatelizowali problemu i bez potrzeby nie wychodzili z domu. Kobieta prosi, by zrobili to dla dobra ogółu.

 

ZOBACZ:Zakażony koronawirusem ksiądz zrezygnował z respiratora, by pomóc młodszej osobie! Nazwano to „chrzescijańskim heroizmem”.

 

Catherine powiedziała, że jest to jedyny i najlepszy sposób na powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa. Brytyjka ma nadzieję, że ludzie nie będą bagatelizować problemu, zachowają zdrowy rozsądek i zostaną w swoich domach. Jako przykład tego co wirus robi z człowiekiem podaje przypadek swojego męża, który z trudem walczy o złapanie każdego oddechu. Catherine martwi się, że Damion zapadnie w śpiączkę i już nigdy się nie obudzi. Brytyjka dodała, że przeżywa najgorsze chwile w swoim życiu i prosi rodaków, by dla własnego dobra nie wychodzili z domu.

Gepostet von Catherine Brown am Montag, 23. März 2020

ZOBACZ TAKŻE:Czy noszenie MASEK przeciw koronawirusowi może być NIEBEZPIECZNE?

 

źódła: dailymail.co.uk, foto: facebook.com, wideo: facebook.com

 

 Komentarze