WSTRZĄSAJĄCE zeznania POLKI ZGWAŁCONEJ W RIMINI: złapali mnie za nogi, jeden gwałcił reszta trzymała, a potem się zmieniali!

Na łamach włoskiego dziennika „Corriere della Sera” ujawniono szokujące zeznania Polki zgwałconej w Rimini. 26-latka opowiedziała o tamtym dniu ze wszystkimi szczegółami. 

 

Pokrzywdzona Polka ze wszystkimi szczegółami opowiedziała o okrucieństwie, którego doznała.  „Siedzieliśmy na ręcznikach, piliśmy piwo bezalkoholowe. Podszedł do nas młody chłopak, niepoprawną angielszczyzną zapytał, skąd jesteśmy, a my odpowiedzieliśmy, że z Polski. Chciał naszych portfeli i telefonów. Kiedy zbieraliśmy się do ucieczki, uderzył mojego przyjaciela w twarz i powalił na ziemię. Nagle z ciemności wyłoniła się trójka pozostałych. Rzucili mnie na plażę,  bili po twarzy, głowie i całym ciele. Trzech trzymało mnie za gardło, prawie mnie dusząc. Później złapali mnie za nogi, jeden gwałcił, inni trzymali, a potem się zmieniali. Kiedy mdlałam, oblewali mnie wodą i ponownie gwałcili”.

 

Przypomnijmy, że do napadu na Polaków doszło 26 sierpnia. Dzięki nagraniom z monitoringu udało się zatrzymać wszystkich sprawców.

 

Źródło: Corriere della Sera

MBKomentarze