Wszyscy martwią się o Chylińską! Zdjęcia ich przeraziły

Agnieszka Chylińska, co się dzieje z chylińską

Agnieszka Chylińska to polska piosenkarka, osobowość telewizyjna, a także pisarka. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. W przeszłości była wokalistką zespołu O.N.A.

 

Sprawdź: „Barwy szczęścia”: kolejna aktorka dołącza do obsady serialu. KTO?

Chylińska to 43-letnia wokalistka pochodząca z Gdańska. W 1994 zdobyła III nagrodę na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdańskim. Po odejściu z formacji O.N.A wydała krążek solowy pt. „Winna”. Do jej największych przebojów możemy zaklasyfikować następujące utwory: „Królowa łez”, „Niczyja”, „Gorąca prośba”, „Winna”, czy „Nie mogę cię zapomnieć”.  

Jakiś czas temu na rynku ukazała się jej nowa książka zatytułowana Giler, trampolina i reszta świata.

Wszyscy martwią się o Chylińską! Zdjęcia ich przeraziły.

Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Najnowsze zdjęcia wrzucone do sieci zaniepokoiły jej obserwujących. Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia wokalistki, ponieważ z miesiąca na miesiąc chudnie w oczach. Czy obserwatorzy i miłośnicy muzyki Chylińskiej mają powody do obaw?

 

Na przestrzeni lat wokalistka przeszła diametralną metamorfozę, której efektem była znaczna utrata kilogramów. Większość Internautów obawiała się, że Agnieszka cierpi na anoreksję, jednak osobista agentka gwiazdy zdementowała wszelkie pomówienia i zaprzeczyła plotkom. 

 

 

Agnieszka również miała dość insynuacji o tym, że boryka się z zaburzeniami odżywiania. Wrzuciła na Instagram zabawne nagranie. 

 

-Wszyscy uważają, że jestem zbyt chuda. No tak, pora coś z tym zrobić […]. Grubain Dupain, cudownie! Dzięki nowemu preparatowi na grubnięcie uzyskam niezwykły efekt na jutrzejszy koncert – tłumaczyła wokalistka. 

 

Zobacz: Kożuchowska naprawdę wrzuciła takie ZDJĘCIE! Widać na nim…

Zdjęcia: Youtube, Instagram

 

 

Komentarze