Wszyscy mieli nadzieję. Niestety przekazano PRZYKRE informacje nt. Pawła Królikowskiego.

Walka o życie gwiazdora serialu „Ranczo”. Wszyscy zastanawiali się czy ta najgorsza informacja nadejdzie i niestety nadeszła. Chodzi o nawrót  choroby po pięciu latach od operacji.

 

 

Paweł Królikowski w 2015 roku pomyślnie przeszedł operację usunięcia guza mózgu. Lekarze uratowali mu życie dzięki błyskawicznej reakcji jego żony. Mimo to aktor oraz najbliższe otoczenie obawiali się najgorszej informacji. Ta niestety się pojawiła – ponowna hospitalizacja przewróciła do góry nogami całe dotychczasowe życie Królikowskich. Wizyta Pawła w szpitalu przed Bożym Narodzeniem była prawdziwym ciosem.

 

 

Paweł Królikowski nadal znajduje się w szpitalu. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii, ma ogromne wsparcie lekarzy. Ponadto nieustannie czuwa przy nim żona. Małgorzata Ostrowska-Królikowska całe swoje życie dostosowała do wizyt w szpitalu. Udało jej się nawet specjalnie  dopasować grafik na planie serialu „Klan”. Rodzina oraz fani aktora liczyli, że po wycięciu tętniaka Paweł na zawsze powróci do zdrowia. Niestety…

 

 

po niecałych pięciu latach najgorsze obawy się potwierdziły. Choroba wróciła. Ta wiadomość wstrząsnęła rodziną, przyjaciółmi oraz fanami gwiazdora. Dramat Pawła Królikowskiego niestety znowu powrócił.

 

 

– Razem z rodziną zastanawiają się nad leczeniem i rehabilitacją Pawła w Niemczech. Jeśli dojdzie ten plan do skutku, Małgorzata chce być tam przy nim – mówił portalowi Pomponik przyjaciel rodziny Królikowskich.

 

 

-On czuje odpowiedzialność za rodzeństwo i za nas. Zawsze mogę na niego liczyć” – mówiła z kolei Małgorzata  Ostrowska-Królikowska. Komentarze