Badania nie kłamią! Na TO zwraca uwagę KAŻDY FACET!

Pierwsza randka to niewątpliwie obserwacja z jaką wiąże się to spotkanie. Oczywiście będzie to dotyczyło obydwóch stron. Na te jednak szczegóły u kobiet mężczyźni zwracają uwagę zawsze!

Dr Paul Dobransky, autor poradnika „Sekrety psychologii: Jak się zakochujemy?” potwierdza, że mężczyźni są wzrokowcami. Zdaniem eksperta, przez pierwsze 5 minut randki mężczyźni skupiają się wyłącznie na fizyczności partnerki. Myślą o tym, jak wygląda, jaką ma figurę, jak jest ubrana. Dopiero później zaczyna ich interesować co dziewczyna ma do powiedzenia.

 

Mężczyźni podczas pierwszego wrażenia patrzą na:

 

1.Uśmiech. To on przełamuje pierwsze lodyi sprawia, że kobieta wydaje się przyjazną osobą co prowadzi do pozytywnej atmosfery. Dlatego uśmiechaj się do chłopaka już z daleka. To rozluźni atmosferę, a przy okazji u niego zapunktujesz.

 

 2. Oczy. Wielu mężczyzn zwraca uwagę niemal od razu na oczy partnerki. Często robią to podświadomie. Spojrzenie mówi bardzo wiele o człowieku, jest też istotne czy w momencie rozmowy patrzymy w oczy czy nerwowo uciekamy wzrokiem w dal. Spojrzenie może więc budzić zaufanie lub wręcz przeciwnie nie budować go.

 

3.Włosy. Chodzi tutaj o fryzurę, czy mamy rozpuszczone włosy czy spięte w kucyk. Okazuje się, że fryzura dla panów ma ogromne znaczenie! Mężczyźni uwielbiają  proste i naturalne rozwiązania, a więc lśniące, zdrowe i rozpuszczone włosy będą idealnym pomysłem.

 

4.Figura. Faceci uwielbiają ocieniać sylwetkę nowo poznanej kobiety. Zwracają uwagę zarówno na nogi jak i dekolt. Cóż, taka już ich natura i nie ma w tym nic złego.

 

5.Ubiór. Faceci uwielbiają dziewczyny, które są kobiece. Warto w tym celu zakładać spódnicę lub sukienkę dla podkreślenia swoich atutów.

 

 6.Cera. Gładka i zdrowa cera na pewno nie umknie żadnemu facetowi.

 

ZOBACZ TEŻ:Roślina występuje w całej POLSCE! Zrobisz z niej LECZNICZY SYROP na WIRUSY!

 

Nie zapominajmy jednak, że wyglądem możemy przyciągnąć mężczyznę, ale w rezultacie to energią, temperamentem i usposobieniem zatrzymamy go u swojego boku.

 

 

Źródło:papilot.pl/pixabay

 

 Komentarze