Wybrano go „najseksowniejszym mężczyzną na świecie 2019”! Czy słusznie?

Znany muzyk został wybrany „najseksowniejszym mężczyzną na świecie” w roku 2019. 40-letni twórca hitów „All of me”, „Love me now” czy „Preach” został uhonorowany tym tytułem przez znany magazyn „People”.

John Legend, bo to właśnie on został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną na świecie w obecnym roku, jest amerykańskim piosenkarz muzyki R&B, kompozytorem i pianistą. Muzyk jest także zdobywcą Oscara 2015 za najlepszą piosenkę.

W tym roku „najseksowniejszym mężczyzną na świecie 2019” według magazynu People okrzyknięto Johna Legenda, który zastąpił brytyjskiego aktora Idrisa Elbę. Jaka była reakcja muzyka na ten zaszczyt?

Byłem podekscytowany, ale jednocześnie trochę się przestraszyłem, ponieważ to jednak duża presja – powiedział Legend. Wszyscy będą mnie rozbierać, żeby zobaczyć, czy jestem na tyle seksowny, by utrzymać ten tytuł. Zastąpiłem Idrisa Elbę, co jest niesprawiedliwe i niezbyt dla mnie miłe – przyznał bez ogródek kompozytor i wokalista.

Mężczyzna w 2013 roku poślubił dziennikarkę i modelkę Chrissy Teigen. Para doczekała się się dwójki dzieci. Z ich związku zrodziła się Luna Simone Stephens oraz Miles Theodore Stephens. Okazuje się, że tytułem „najseksowniejszego mężczyzny na świecie 2019” znacznie bardziej cieszy się partnerka Johna. Jej komentarz rozbawił wielu Internautów.

Mam dobre wieści i nie mogę się doczekać, aż będę mogła się nimi z wami podzielić. Gdyby coś… nie chodzi o dziecko(…)Spełniłam swoje marzenie i zaliczyłam najseksowniejszego żyjącego mężczyznę. Co za honor! Nie mogę się doczekać, aż ludzie zaczną narzekać, że to John wygrał ten tytuł – zażartowała w swoim komentarzu Chrissy Teigen.

Źródło: Pudelek
Zdjęcie: Instagram, Youtube


Komentarze