Wycieczka w góry czy „słoneczny patrol”? Zobacz, jak Doda ubrała się na wyprawę w Tatry!

Wycieczka w góry kojarzy nam się z ciężkimi butami i ciepłym ubraniem, szczególnie o tej porze roku, gdy pogoda jest zmienna. Zgoła inny widok prezentowała Doda, która majowy weekend spędza w górach.

Wokalistka w gronie przyjaciółek pojechała w Tatry i w planach miały nie tylko spacerki po Krupówkach, ale też chodzenie po górach. Doda zamieściła sporo zdjęć i filmików z trasy, a niejedna osoba może być zszokowana wyglądem gwiazdy.

 

Otóż wygląd Dody bardziej kojarzy się z plażą niż z górami – czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne na łańcuszku(!) i ubranie. Wokalistka ma na sobie seksowne legginsy i sportowy top – bardziej przypominający stanik. Tym samym gwiazda odsłoniła dekolt, ramiona i idealnie płaski brzuch.

 

tak ubrała się w Tatry – https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Internauci widząc Dodę w takim wydaniu i to na tle sporych jeszcze ilości śniegu, uznali że fotki są „gorące”. Uwagę zwracała także świetna figura wokalistki.

 

pogoda dopisała – https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Na szczęście jednak jej strój nie był wyrazem nieprzygotowania do warunków pogodowych, a właśnie dostosowania się do nich. Jak wokalistka mówiła w relacjach, nagle zrobiło się gorąco, więc się rozebrała. Na kolejnych filmikach, miała już kurtkę i wełnianą czapkę.

Pamiętajcie, by idąc w góry, być przygotowanym na każde warunki pogodowe!

 

Zobacz też: Maja Bohosiewicz pokazała męża w intymnej sytuacji. Jest co oglądać! (FOTO)

 Komentarze