Wyciekł TAJNY raport nt. Koronawirusa! „Cały świat został oszukany”

Wyciekł TAJNY raport nt. Koronawirusa! „Cały świat został oszukany”

Wyciekł tajny raport na temat koronawirusa. „Cały świat został oszukany”.

Koronawirus szaleje na całym świecie. Codziennie dowiadujemy się o tysiącach nowych przypadków zachorowań na COVID-19. Wirus SARS-COV-2 nie odpuszcza i atakuje kolejne kraje. Jednak teraz okazało się, że przez ten cały czas żyliśmy w błędnym przekonaniu. Wyciekł tajny raport na temat koronawirusa. Wszyscy są w szoku.
– Zatajanie takiej informacji, to jedna z najgorszych rzeczy jaką można było zrobić. Koronawirus to globalny problem i każdy dzień walki z pandemią jest na wagę złota. Tym bardziej takie zachowanie jest po prostu skandaliczne. Cały świat został oszukany. – mówi jeden z wirusologów.
Jak się okazuje, w tajnym raporcie znajdują się informacje o…

… zaniżonych przez Chińczyków statystykach epidemii w tym kraju. Według Amerykanów zaniżone zostały nie tylko statystyki zachorowań, ale także zgonów – wynika z raportu amerykańskiego wywiadu dla Białego Domu.
Tylko trzy osoby zapoznały się z wymienionym raportem. Jednak redakcji Bloomberga udało się do niego dotrzeć.

 

 

 

Amerykanie uważają, że przedstawione przed Chiny dane są niekompletne. Przede wszystkim liczba osób zakażonych oraz zmarłych ma nie pokrywać się z rzeczywistością. Dokumenty rzekomo dostarczono na Pennsylvania Avenue 1600 w zeszłym tygodniu.

 

 

 

Chińska Republika Ludowa oficjalnie mówi o 82 tysiącach przypadków zakażenia koronawirusem. Ponadto informuje o 3300 zgonów. Jednak zdaniem Amerykanów Chińczycy zbyt często zmieniali system zliczania przypadków zachorowań. Bloomberg informuje, że Chiny w ostatnich tygodniach wykluczały osoby, które nie wykazywały objawów. Chiny same przyznały, że takich przypadków było w sumie 1,5 tys. Ponadto raport amerykańskiego wywiadu wskazuje na zaniżenie liczby ofiar.

 Komentarze