Wyciekła informacja z Pałacu Prezydenckiego! Kinga Duda jest uzależniona od…

Kinga Duda od kiedy jej ojciec Andrzej został prezydentem stała się niejako osobą publiczną. Nic więc dziwnego, że media, szczególnie plotkarskie, mają ją na celowniku. Ostatnio media obiegła wstrząsająca informacja o córce głowy naszego państwa!

 

Może nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą, ale Kinga Duda jest bardzo rozchwytywaną prawniczką. Córka wdarła się w ojca – poszła na prawo na Uniwersytet Jagielloński. A później rozpoczęła się jej wielka kariera prawnicza. Jej CV było naprawdę imponujące! Już wielokrotnie o tym pisaliśmy, że córka Andrzeja Duda zaraz po studiach dostała dobrze płatną i bardzo prestiżową pracę w jednej z warszawskich kancelarii prawnych.

 

Najpierw o Kindze Dudzie zrobiło się głośno, kiedy Tomasz Lis uwierzył w fake newsa i przeczytał niby jej post o odebraniu nagrody dla Idy. A teraz kurtyna milczenia opadła i prawda wyszła na jaw! Okazało się, że Kinga jest uzależniona od …

… papierosów. Przyłapano ją na tym, że „puściła sobie dymka”. Przypomnijmy, że przez długi czas jej tatuś również był nałogowym palaczem. Ale zaraz po objęciu najwyższego stanowiska w państwa rzucił. A może dał córce zły przykład? Mamy nadzieję, że Kinga rzuci ten okropny nałóg i pójdzie w ślady swojego ojca!

 

Ale jak panuje powszechny pogląd: palenie łagodzi stres. A tego stresu przy wykonywaniu zawodu prawnika jest pewnie wiele. Więc może być i tak, że Kinga sięga po „fajkę” właśnie przez stres w pracy, by rozładować emocje!

 

ZOBACZ: Fani zalani łzami! Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” pokazała…

 

Przecież trzeba pamiętać, że palenie papierosów do niczego dobrego nie prowadzi. Nikotyna działa bardzo szkodliwie na nasz organizm. Nie mówiąc już o takich chorobach jak nowotowór, warto wspomnieć o innych konsekwencjach. Nałogowe palenie to żółte zęby, żółte paznokcie, brak kondycji, zadyszka. No i przede wszystkim palacza od razu „wy(czuć)”.

 

Źródło: Planeta.pl

ZOBACZ TAKŻE O KINDZE:


KINGA DUDA wytatuowała sobie TWARZ?! Tata się wścieknie!

CÓRKA prezydenta Andrzeja DUDY znów SZOKUJE! Tym razem poszło o…Komentarze