ważnego

Wyciekła seks-taśma ważnego polityka. Nagranie trafiło do sieci!

Jak poinformował Super Express, do sieci trafiła seks-taśma ważnego polityka związanego z SLD. Chodzi o radnego Nowogardu, 31-letniego Pawła Lembasa. Całe miasto huczy od plotek, a sam zainteresowany zgłosił sprawę na policję, ponieważ nagranie miało zostać wykradzione z jego laptopa.

Chyba wszyscy widzieli ten film. Jest nagi pan radny i tajemnicza brunetka w seksownym body, masce oraz skąpych pończochach. Gorące sceny. Aż wstyd opowiadać – relacjonuje dla Super Expressu jedna z osób, która widziała nagranie. Dotyczy to bardzo ważnego radnego, który dodaje fotografie z wpływowymi osobami z SLD, dlatego sprawa nabrała takiego rozgłosu. Paweł Lembas całej sprawy nie komentuje, lecz nieoficjalnie miał on się zgłosić na policję i zgłosić kradzież. Nie ma zasłoniętej twarzy, ciężko go nie rozpoznać. Nie wypowiadam się na temat moralności, to osobista sprawa. Każdy rozgarnięty człowiek wie, że to co raz pojawi się w sieci, już nie zginie. Mnie byłoby wstyd, radnemu widocznie nie było – powiedziała radna Nowogardu Jowita Pawlak.

 

ZOBACZ:Nie tylko Tusk i Duda. Grożono śmiercią innym politykom!

 

Wydaje się, że pani Pawlak ma sporo racji w tym wszystkim. Jeżeli już się robi takie coś, to należałoby zadbać również o to, aby nie dostało się ono w niepowołane ręce.

źródło: se.pl

fot. pixabay.com