Wyciekło nagranie sprzed ŚMIERCI Anny Przybylskiej! Rozrywa serce.

Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Gdyby żyła, to 26 grudnia obchodziłaby 42 urodziny. Do sieci trafiło nagranie ze szpitala.

Gwiazda osierociła trójkę dzieci. 26 grudnia. Wieloletni partner aktorki Jarosław Bieniuk opublikował zlepek ich prywatnych nagrań. Jednak najwiecej emocji wywołuje nieznane dotychczas nagranie ze szpitala. Widok chwyta za serce. Wielu fanów płacze widząc ten filmik.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trojga dzieci. Owocami ich związku jest córka Oliwia oraz synowie – Szymon i Jan. Szczęście rodzinne oraz karierę aktorki przerwała straszna wiadomość o nowotworze.

– Chciałabym jeszcze trochę pożyć – powiedziała „Vivie” Anna Przybylska, gdy było już wiadomo, że jest bardzo poważnie chora. – Myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Chciałabym strasznie, żeby już była wiosna – dodała.

Aktorka zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki. Gdyby żyła, to 26 grudnia 2020 roku obchodziłaby skończyłaby 42 lata. Nagrania opublikowane przez Jarosława Bieniuka pokazują jak szczęśliwa Anna Przybylska bawi się podczas wakacji.

Z kolei na nagraniu ze szpitala widzimy, jak Anna Przybylska trzyma w objęciach noworodka. Ten widok rozdarł serca wielu fanów, którzy nie mogli pogodzić się z przedwczesnym odejściem gwiazdy.

– Pierwsze spotkanie Ani i Miłosza 5.09.2002. Dzięki nasz rodzinny kamerzysto 💕 #jaroslawbieniuk – napisała siostra aktorki. Miłosz jest synem Agnieszki. To jednocześnie siostrzeniec Anny Przybylskiej.Komentarze