WYCIEKŁY informacje nt. Klaudii El Dursi! Prywatnie na życie zarabia jako…

Fani programu Top Model bardzo dobrze znają Klaudię El Dursi. Tegoroczna uczestniczka edycji show emitowanego w telewizji TVN zachwycała nie tylko widzów, ale również i jurorów. 30-latka spodobała się Joannie Krupie tak bardzo, że ta bez wahania zaprosiła ją do domu modelek. Udział w Top Model był dla Klaudii niesamowitą przygodą, jednak jak sama mówi życie po programie toczy się dalej.

Jurorzy Top Model od początku zachwycali się orientalną urodą modelki, jej piękną sylwetką i nietuzinkowym charakterem. Mimo, że była sporo starsza od swoich rywalek, Klaudia ma 30 lat, dostała szansę i została przyjęta do programu, gdzie mogła rywalizować z innymi dziewczynami i pozować przed obiektywem aparatu. Klaudia El Dursi prywatnie pracuje jako krawcowa i jest mamą dwójki dzieci. Uczestniczka Top Model ma za sobą min. sesję dla Playboya, a także może pochwalić się, że współpracowała z Kubą Wojewódzkim.

 

ZOBACZ:Joanna KRUPA w NAJGORSZYM wydaniu! Zobacz VIDEO, na którym TOP modelka…

 

 

Klaudia podczas jednego z wywiadów przyznała, że od dawna zastanawiała się czy nie spróbować swoich sił w „Top Model”, jednak ze względu na wiek miała lekkie obawy. Ostatecznie za namową partnera postanowiła wziąć udział w castingu, który udało się jej przebrnąć. 30-latka nie kryła, że było to spełnienie jej marzeń. Klaudia powiedziała również, że od dzieciństwa kręciło ją krawiectwo i już jako mała dziewczynka robiła sukienki dla swoich lalek. Tak jej zostało do teraz, ponieważ zajmuje się modą i pracuje w pracowni krawieckiej sygnowanej pod swoją marką.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Modelka jest przeszczęśliwa!

 

 

źródła: dziendobry.tvn.pl

 

 

Komentarze