Wyciekły KOMPROMITUJĄCE nagrania Martyniuka?! Widać na nich jak…

Jest wielka afera! Zenek Martyniuk został zdemaskowany? W sieci oburzenie!

Zenek Martyniuk, to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju. Gwiazdor disco polo przyciąga tłumy fanów na koncerty. Ponadto płyty jego zespołu – Akcent, sprzedają się najlepiej w Polsce.

 

Nic dziwnego, że Zenek był największą gwiazdą tegorocznej imprezy sylwestrowej w Zakopanem. Telewizja Polska mogła pochwalić się rekordową widownią. Imprezę TVP oglądało dwa razy więcej niż dwie konkurencyjne imprezy razem wzięte!

 

 

Teraz jednak wizerunek Zenka może znacząco ucierpieć. Martyniuk aktualnie przeżywa prawdziwy szczyt swojej kariery. Kilka lat temu po nagraniu hitu „Przez twe oczy zielone” Zenek stał się niezwykle rozpoznawalny.

 

Artysta potrafił przekuć to w długofalowy sukces i dziś jest zdeycdowanym królem disco polo. Jednak w internecie pojawiły się kompromitujące – zdaniem internautów – nagrania. Na materiale wideo widać jak Zenek…

Śpiewa podczas swojego występu na „Sylwestrze Marzeń TVP”. Jednakże internauci zauważyli liczne wątpliwości analizując nagrania. Wielu komentatorów mówi wprost

 

„To kompromitacja Zenka”. W materiałach wideo widać wykonanie jednego z muzyków.

 

Jest ono jednak niezgodne z tonacją. Patrząc dalej widać niepodłączony keyboard. Zdaniem specjalistów w takim wypadku trudno sądzić, że Zenek śpiewał na żywo, jeśli muzyka była emitowana z playbacku.

 

 

Artysta nie zdecydował się odnieść do zarzutów stawianych przez internautów. Fani są jednak zgodni – Zenek nie mógł śpiewać na żywo. Oczywiście nie ma pewności, jednak większość słuchaczy wątpliwości zdaje się nie mieć.

 Komentarze