WYCIEKŁY stare zdjęcia żony Zenka Martyniuka. Nie uwierzysz, co miała na sobie

WYCIEKŁY stare zdjęcia żony Zenka Martyniuka. Nie uwierzysz, co miała na sobie

WYCIEKŁY stare zdjęcia żony Zenka Martyniuka. Nie uwierzysz, co miała na sobie. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniła się ukochana żona króla muzyki disco polo. 

 

WYCIEKŁY stare zdjęcia żony Zenka Martyniuka 

Zenek Martyniuk to niewątpliwie najpopularniejszy artysta muzyki disco polo, który wspólnie z Mariuszem Anikiejem pod koniec lat 90-tych założył zespół Akcent. Zespół odniósł w naszym kraju ogromny sukces i skomponował utwory, które do dziś cieszą się ogromną sympatią słuchaczy.

 

 

Na przestrzeni lat muzyk wypromował wiele znanych przebojów, m.in. „Rodzinny dom”, „Życie to są chwile”, „Mała figlarka”, „Przekorny los”, „Psotny wiatr”, „Pragnienie miłości”, „Pszczółka Maja”, „Oczarowałaś mnie”, czy „Dziewczyna z klubu disco”. 

 

 

 

Prywatnie Zenek jest szczęśliwym mężem, ojcem oraz dziadkiem. Ze swoją ukochaną Danusią ożenił się w 1989 roku. Para doczekała się syna Daniela. 

 

 

 

Jakiś czas temu żona Zenona, Danuta Martyniuk wyjawiła, że jej ogromną pasją jej moda. Kobieta przyznaje, że jest w stanie wydać naprawdę dużo pieniędzy na eleganckie suknie i drogie, luksusowe dodatki. 

 

 

 

Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie – powiedziała w rozmowie z „Rewią” pani Danusia. 

Sprawdź: Natalia Siwiec kusi w Meksyku! Pewien szczegół zaniepokoił fanów…

Jak na jej miłość do mody reaguje mąż? Okazuje się, że król disco polo w pełni akceptuje jej hobby i zamiłowanie do drogich marek.

Zenkowi podobam się we wszystkim. Czasem się go radzę, którą sukienkę kupić, ale on – jak to facet – mówi, że i ta ładna, i ta ładna, więc muszę kierować się własnym gustem. Bo z pomocy specjalistów nie korzystam — przyznała Danuta. 

Patrząc na stare zdjęcia pani Danusi łatwo dostrzec, że kiedyś ubierała się znacznie skromniej. Na fotografii sprzed lat pozowała w białej, skromnej kreacji. Jesteśmy pewni, że sukienka nie została zakupiona w butiku Chanel 🙂 

Źródło: Rewia, Instagram

Zdjęcia: Youtube, InstagramKomentarze