Wydała 200 tysięcy NA OPERACJE PLASTYCZNE! Wygląda jak „żywa lalka Barbie”

Ta pochodząca z Litwy modelka pragnęła wyglądać „bardziej hot niż Kylie Jenner”. Wydała 200 tysięcy na przeprowadzenie kilkunastu operacji plastycznych. Sądzicie, że było warto?

Gdy patrzymy na stare zdjęcia modelki Victorii Wild trudno nam uwierzyć, że to naprawdę ona. Kilka lat temu dziewczyna postanowiła zmienić swoje życie. Wydała mnóstwo pieniędzy na zoperowanie sobie: nosa, ust, policzków. Zmieniła również dotychczasowy wygląd piersi. Chirurg plastyczny wykonał u niej operację wszczepienia implantów.

Modelka przyznaje, że nawet mama ma problem z rozpoznaniem jej. Dziewczyna nie żałuje, że wydała fortunę. Uważa, że było warto, ponieważ współpracowała z „najlepszym europejskim chirurgiem plastycznym”. 31-latka marzyła od zawsze marzyła o idealnej sylwetce. Obecny wygląd jej ciała to zasługa liposukcji i wstrzykiwania tłuszczu w inne partie.

Mój chirurg zmienił kształt mojego ciała i teraz jestem gorętsza niż Kylie Jenner. Wszyscy myślą, że Kylie ma idealną figurę, więc to był mój cel. Konsultowałam się z najlepszymi chirurgami w Europie — powiedziała Victoria w wywiadzie dla dailystar.co.uk.

„Nie bądź nudny, bądź sexy!” – to życiowe motto modelki. Dziewczyna ma świadomość, że nie każdemu podoba się jej obecny wygląd, jednak ona kompletnie się tym nie przejmuje. Liczy się wyłącznie ze zdaniem swojego ukochanego, Simona. 31-latka zdradziła, że mężczyzna jest nią zachwycony.

Już 10 lat minęło, od kiedy zaczęłam moją transformację. Moi przyjaciele i rodzina akceptują to, co robię, ponieważ to mój styl — powiedziała Victoria Wild.

Zdjęcie, źródło: Daily mail

Zobacz również: W KOŚCIELE można połączyć się z WiFi o nazwie „Lucyfer”. PARAFIA WYDAŁA OFICJALNY….Komentarze