Wydali fortunę na zrujnowaną posiadłość! Kiedy weszli do środka oniemieli z wrażenia!

Zrujnowany dom, który stoi na przedmieściach Sydney jest prawdziwą gratką. Wszystko przez jego wygórowaną cenę! Podupadająca posiadłość wyceniana jest na 4 miliony dolarów. Wielu zadaje sobie zapewne pytanie skąd taka wygórowana cena za zrujnowaną posiadłość z rozpadającymi się ścianami. Wszystko przez ogromne zainteresowanie ze strony ludzi, którzy prześcigają się, aby ją kupić. Co tak naprawdę skłoniło ich do walki o zrujnowaną ruderę jest owiane tajemnicą.

Dom z zewnątrz wygląda fatalnie, rozpadające się ściany, zniszczona elewacja i przeciekający dach na pewno nie są dobrą wizytówką. Może więc wewnątrz czekają nas luksusy nie z tej ziemi. Niestety nic z tych rzeczy, a ci, którzy tak myślą muszą się rozczarować. Wnętrze jest równie obskurne, a jedyne co będzie mógł zrobić nowy właściciel to zburzyć zrujnowaną posiadłość i w jej miejsce postawić nowy dom.

 

ZOBACZ:Znana polityk w szpitalu, nie wie czy wyjdzie do domu na święta. „Nie mogłam wytrzymać z bólu”

 

 

Mimo, że potencjalni nabywcy zdają sobie z tego sprawę to wręcz biją się o ruderę. Z informacji agenta nieruchomości Chalres’a Bailey’ea z firmy Urbane Property, która wystawiła dom na sprzedaż aukcja, która rozpocznie się 24 sierpnia już cieszy się ogromną popularnością. Firma liczy więc na duży zysk. Na pytanie w czym tkwi tajemnica zniszczonego domku w Sydney agent nie potrafi odpowiedzieć.

 

ZOBACZ TAKŻE:Pocałuj się pod jemiołą, zerwij ją i zabierz do domu! Posłuży Ci do…

 

źródła: whatsnew2day.com, foto screenKomentarze