Wydało się co SKRYWA SŁAWOMIR! Fani są zniesmaczeni!

Media obiegły informacje, że Sławomir dopuścił się „zdrady” wobec swoich fanów! Chodzi o….

Sławomir zdecydowanie nie musi obawiać się o swoją sławę i popularność. Jego kariera  utrzymuje się na wysokim poziomie, a wierni fani kochają go za jego spontaniczność, szczerość i optymizm.

 

Mimo, iż artysta każdego miesiąca zarabia prawdziwą fortunę deklarował, że nic nie zmieni jego codzienności. No i właśnie tu pojawia się haczyk.

 

Rzeczywiście, wokaliście udało się stworzyć obraz ułożonego i skromnego, w co fani dotychczas bezwzględnie wierzyli. Tymczasem w mediach pojawiły się doniesienia, które mogą budzić  w tej kwestii spore wątpliwości.

 

Nie jest tajemnicą, że dzięki dochodom Sławomir i jego żona Kajra mogą pozwolić sobie na pławienie się w prawdziwym luksusie, bowiem jak donoszą media jedynie w tym roku muzyk może zarobić ponad 8 milionów złotych.

 

Sławomira, wielokrotnie deklarował, że pieniądze nie mają dla niego większego znaczenia i zupełnie nie zawróciły mu w głowie. Potwierdzeniem miało być auto gwiazdora – 20-letni Volkswagen, wart 2 tysiące złotych.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Burza na INSTAGRAMIE! Żona SŁAWOMIRA pokazała się w SAMYCH…

 

 

Tymczasem wydało się co skrywa Sławomir! Jak donosi fakt, artysta ma mieć w swoim garażu bardzo luksusowe i drogie auto. Olśniewające Audi Q7 Sławomir podobno skrywa przed światem, a na stację benzynową udaje się tylko po zmroku, aby nie zostać zauważonym przez paparazzi.

Wokalista nigdy nie stwierdził, iż zabytkowy golf był jego jedynym samochodem, jednak fani i tak poczuli się oszukani.

 

W mediach zrobiło się głośno o rzekomo skrywanych przez gwiazdora luksusach, natomiast on sam tego nie skomentował.

 

 

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze