Wygrał główną nagrodę w „Milionerach”! Zobacz, co zrobił z kasą!

Wygrał główną nagrodę w „Milionerach”! Zobacz, co zrobił z kasą! Jakiś czas zdobywca głównej nagrody w programie „Milionerzy” odpowiedział na pytania, które dotychczas nurtowały wielu Polaków.

 

„Milionerzy” to polski teleturniej prowadzony przez prezentera Huberta Urbańskiego. Jego format oparty jest na brytyjskim programie  Who Wants to Be a Millionaire?, emitowanym na antenie ITV. Uczestnik, któremu uda się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania zdobywa milion złotych. W polskiej edycji programu główną nagrodę udało się zdobyć trzykrotnie: panu Krzysztofowi Wójcikowi, pani Marii Romanek, a także pani Katarzynie Kant-Wysockiej.

 

Wygrał główną nagrodę w „Milionerach”! Zobacz, co Krzysztof Wójcik zrobił z pieniędzmi.

Po zakończeniu programu na jego koncie pojawił się milion złotych. Pan Krzysztof zdawał sobie sprawę, że nie może zmarnotrawić takiej kwoty. W końcu rodzice wpoili mu, że pieniądze należy szanować. 

 

 

 

Rodzice nauczyli mnie szacunku do pieniądza, że po pierwsze na pieniądze trzeba zapracować, a po drugie coś, co łatwo przyszło, może również łatwo pójść – powiedział w jednym z wywiadów Krzysztof Wójcik. 

 

 

Krzysztof Wójcik część pieniędzy przeznaczył na spełnienie swoich największych pragnień. Kupił własne mieszkanie w Szczecinie oraz wyruszył w podróż poślubną z żoną Dorotą. W rozmowie z dziennikarzami „Uwagi” wyznał:

Zanim udało mi się wygrać tę nagrodę, chcieliśmy wyjechać do Stanów na naszą podróż poślubną. To było nasze marzenie. Dzięki tej nagrodzie mogliśmy pojechać sobie tam na dłużej. 

Pan Krzysztof uważa, że pieniądze z programu „zadziałały jak katapulta, a nie były fotelem, w którym wygodnie” można było zasiąść i odcinać kupony.

Sprawdź także: Chcesz zachować ZDROWE JELITO? Te nawyki usprawnią FLORĘ BAKTERYJNĄ w żołądku!

Zdjęcie: YoutubeKomentarze