Wypadają ci włosy? TEN PROSTY TRIK DZIAŁA CUDA I POPRAWIA…

Wypadają ci włosy? TEN PROSTY TRIK DZIAŁA CUDA I POPRAWIA KONDYCJĘ WŁOSÓW! Każdego dnia wypij zdrowy koktajl, dzięki któremu twoja czupryna znów stanie się bujna! 

Wypadają ci włosy? Sięgnij po naturalną metodę! 

Marzeniem większości z nas są gęste i mocne włosy. Wydajemy fortunę na wcierki, oleje, preparaty, tabletki na porost włosów, drogie specyfiki z apteki, a mimo to, kondycja włosów pozostawia wiele do życzenia. Jak uporać się z tym problematycznym problemem? 

 

Sprawdź:

 

 

Koniecznie zadbaj o to, by dostarczyć organizmowi cennych witamin i minerałów. To jedyny sposób, by zapewnić włosom odpowiednie warunki do wzrostu. Zamiast wcierać w nie chemiczne wcierki i brzydko pachnące odżywki, postaw na zdrową dietę i pij każdego dnia koktajl na bazie warzyw i owoców. Soki i koktajle przyrządzone z warzyw i owoców to najlepsze źródło cennych substancji! Bliscy pozazdroszczą ci bujnej fryzury, lśniącej cery, mocnych paznokci. Dodatkowo, napoje wpłyną pozytywnie na twój metabolizm. 

Koktajl z czerownych winogron z miodem

Flawonoidy zawarte w tych owocach mają właściwości antynowotworowe. Dodatkowo, znajdziesz w nich białka, witaminę A, witaminy z grupy B oraz C, K, D i E. To bogactwo potasu, żelaza i innych minerałów. Zawarte w winogronach witaminy z grupy B, tiamina i niacyna poprawiają koncentrację. 

 

Jeśli twoje włosy również wypadają, skorzystaj z naszego przepisu. Koniecznie kup winogrona czerwone, ekologiczne. Zblenduj je za pomocą miksera lub robota kuchennego. Dodaj odrobinę jogurtu naturalnego i miodu. Koktajl zaleca się pić każdego dnia o poranku (przez 30 dni). 

 

Zdjęcia: Youtube, Pixabay

Zobacz:Autor tej książki instruuje JAK BIĆ DZIECI! Szokująca publikacja!Komentarze