Wypadek busa z MATKAMI I DZIEĆMI Z UKRAINY! 13 OSÓB RANNYCH!

Na Mazowszu na drodze ekspresowej S17 doszło do poważnego wypadku buda i samochodu osobowego. Bus wiózł matki z dziećmi z Ukrainy. Rannych zostało 13 osób. Podobny wypadek wydarzył się na A4 na Śląsku.

Matki z dziećmi

Do wypadku doszło w nocy z 28 lutego na 1 marca o godzinie 3. O zdarzeniu poinformował lokalny portal informacyjny Grawolin24. Jak wynika z informacji reporterów do wypadku doszło na trasie S17, na pasie w kierunku Warszawy. Wypadek miał miejsce na wysokości miejscowości Mierżączka. Zderzył się bus i samochód osobowy.

Wypadek na Mazowszu i na Śląsku

Policja ustaliła, że osobowa toyota land cruiser wjechała w tył busa, który przed nią jechał. Pojazd przewoził osoby z Ukrainy. Małgorzata Pychner, rzeczniczka prasowa policji w Garwolinie powiedziała w rozmowie z portalem Garwolin24:

Wszystkie 13 osób biorących udział w zdarzeniu zostało przetransportowanych do szpitali w Garwolinie, Mińsku Mazowieckim i Warszawie. Większość z nich to obywatele Ukrainy.

Nie wszystkie osoby zostały ranne w tym wypadku. Niektórzy w szpitalu przebywają jako opiekunowie dzieci. Do podobnego wypadku doszło również w nocy na Śląsku. Na autostradzie A4  w Mysłowicach w zderzeniu auta osobowego z samochodem ciężarowym rannych zostało sześciu obywateli Ukrainy.  W wypadku ucierpiało też dwoje dzieci. Policja informuje, że nikomu nic poważnego się nie stało. Zdarzenie zostało potraktowane jako kolizja.

Źródło: Garwolin24

 

 Komentarze